Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még olyan nők akik...

Vannak még olyan nők akik nagyon jól néznek ki, nem a bulizás a és a pénzszórás a hobbyjuk, hanem szerelemre, romantikára vágynak, normál értékrenddel?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 08:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Van, szerintem léteznek ilyen nők... az álmainkban!
2014. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban valtozoan eltunk, voltam nagyon jo anyagi helyzetben,aztan laktam egyedul anyukammal es a csecsemo ocsemmel egy osszedolofelben levo alberletben, ahol rendszerint visszafele jott a fust a csobol vagy kemenybol nem is tudom mi volt(5-8 eves koromig) es mindig anya probalta megcsinalni,mert a tulaj sz.rt ra, penzunk nem volt szerelore. Apam kamionozott, havonta egyszer jott haza ket napra, akkor is reszeg volt egesz ido alatt. Aztan elkoltoztunk egy sajat epitesu csaladi hazunkba, vettek autot anyaek, mindent hitelre persze. Ket evig eltunk jol, onnantol csak rosszabb es rosszabb lett. Szuletett megegy testverem...(mellesleg "nem direkt", csak nem ertem,h felnott ember nem kepes vedekezni)

Mikozbe folyamatosan adosodtunk el, apam csak ivott, torte a kocsikat, stb. Anya egyedul nevelt harmunkat. 11 eves koromtol volt ,h en vigyaztam a testvereimre (3 es 6 eves fiu es lany) reggeltol estig mert anya dolgozott.


Most ott tartunk,h annyira eladosodtak anyaek,h mindenunket elveszitettuk, a hazat aron alul el kellett adnunk,mert ha nem sikerul eladni, akkor elarverezik. 8 millioert adtuk el a 15 millos hazat. A ket kocsit is ugy jottek behajtok es vittek el az udvarunkbol...amiert(csak h kijottek valami 50ezer ft plust kellett fizetni ) Es az elfelezett penzbol(4 m) maradt 20.000 ft !! Mert a tobbit kifizettuk az adossagok rendezesere. Amibol anya csizmat vett nekunk. 😊 Az un. apammal mar nem is vagyok hajlando beszelni. Soha nem foglalkozott velunk,pedig en 3-4 eves koromban annyira szerettem,h mindenkinek azt mondtam: "Apukam olyan eros,h a farkasokat is le tudja gyozni!"

Anyaval elunk es engem mindez annyira megviselt,h egyetlen dologra vagyom.. Egy kis biztonsagra,h tudjam mi lesz holnap... Hogy legyen mellettem valaki, akire tamaszkodhatok. Akivel nem kell azon aggodnom,h holnap is szeretni fog e vagy mast szeretget esetleg...


15 evesen osszejottem egy sraccal. Szerelmes lettem, o tenyleg ott volt nekem, mert en is neki. Rozsaszin kod volt meg minden. Masfel evig voltam vele. Nagyon szerettem es eletem vegeig szeretni fogom egy kicsit. De ha vele maradok tonkretesz,lehet h meg se ertem volna a 21-et. Mert valami hibadzott nala agyban...persze ezt sokaig eltitkolta. Aztan csak kibujt a szog a zsakbol es megvert. Ja egyebkent a penzrol...allandoan kis aprosagokat (csoki,gumicukor,rago.stb) vasarolgatott nekem, en soha nem akartam elfogadni,mert szepen elmondtam, h nem kell! Nincs ra szuksegem,de ha ellentmondtam le.gatott es majdnem nekem jott ,h o ezt jo szivvel vette es ne szorakozzak mar,h nem fogadom el. Majd kesobb,vitanal a fejemhez vagta,h en egy penzehes r.banc vagyok....az elejen nagyon bantott a dolog, utalom az igazsagtalansagot,mindig sirtam es probaltam bizonygatni,h de higyje el,h nem igy van. Kesobb mar csak rohogtem rajta es kozoltem,h jaa...csak ezert vagyok veled... erre meg elkezdi,h jajj tudja,h nem, ne hazudjjak...😃😃😃😃 Ma mar csak nevetek ezen, de mire lelkileg volt annyi erom,h elhagyjam,az egy evbe tellt.


Nemreg megismertem egy pasit, nem akartam semmit, mert feltem,h vele is hasonloan jarok. De udvarolt folyamatosan, es a vegen hianyzott. Most vele vagyok 3 honapja, egyszer kaptam tole egy bonbont szuletesnapomra, meg akkor nem is voltunk egyutt. De o meg nem az az erzelgos fajta ember. Ritka az, h hozza tudok bujni. De szeretem. Az ellen meg nagyon nehezen tudok tenni. Es sajnos nagyon ragaszkodo tipus vagyok es naiv, probalom mindenkiben a jot latni. Annak ellenere, amiken keresztulmentem. Neha mar sz.rul erzem magam,h milyen szanalmas vagyok. De hiaba...nem tudok nem onmagam lenni.


Na, szoval ennyi magyarazat remelem eleg lesz, mert olyan 20 perce irkalom. Ugyhogy nekem ne mondjatok, h nincs ilyen lany!!! Engem sose a penz vagy a kulso erdekelt. Es csak arra vagyom,h igazan szeressen valaki. Egyebkent most vagyok 17 eves, ja igen, es kifejezetten nem tartom magam csunyanak.

2014. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Es eletemben ha haromszor voltam "bulizni". Az is olyan otthon haverokkal tipusu buli volt.
2014. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy vagy az van, hogy anyagias egy nő és tele van elvárással, vagy nincsenek nagy elvárásai, de akkor meg más defektjük van. Most itt hiába írta a 84%-os csaj, hogy vannak rendesek. Persze vannak rendesek E TEKINTETBEN, de akkor meg valszeg ott lesz egy másik defekt, mit tudom én, idegesítő, sötét, stb. Lehet, hogy romantikára vágyik csak éppen a férfinek kb 1 szabad perce nem lesz mellette, vagy idegesíti a hülyeségeivel, 1 millió dolog lehet. Akinek tényleg olyan defektje van, amivel könnyedén meg lehet barátkozni, abból iszonyat kevés van. Sztem ha 500 ezer ilyen huszonéves nő van most Mo-on, még lehet túl is becsültem...
2014. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ilyen nő vagyok, azt nem mondom, hogy nagyon jól nézek ki, mert mindenkinek más a szép, de nem vagyok csúnya. Egyedülálló vagyok jelenleg, nemrég ért véget egy kapcsolatom. És még biztos van rajtam kívül jó pár ilyen lány, csak nehezebb megtalálni őket.

23/n

2014. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Erre szoktak azt mondani kedvesem, h neked az sem lenne jo,ha porcelannal vakargatnak...
2014. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!