Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szeretem de idősebb...

Nagyon szeretem de idősebb (sokkal) mit csináljak, ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Az van hogy 14 vagyok és lány aki tetszik az 24. Egyszerűen beleszerettem sokat találkozunk jó a kapcsolatunk de nem hiszem, hogy ő úgy gondolna rám mint ahogy én rá nagyon szeretem meg minden és tudom esélytelen minden meg max ha még várok 3-4 évet akkor akarnék rendes kapcsolatot. A baj az hogy tényleg nagyon szeretem és másnak nem mondtam el.Kérlek segítenétek, hogy mit csináljak mert elfelejteni nem tudom mert minden héten találkozunk eddzés miatt. Túlságosan is szeretem ahhoz, hogy eltudjam felejteni tudom fiatal vagyok de ilyet még nem éreztem rá gondolok, remeg a gyomrom ha meglátom örülök ha vele vagyok, elmegyek mellőle akkor már minden gondolatom körülötte forog. Mit csinálhatnék hogy egy kicsit elmúljon az érzés vagy mit csináljak egyáltalán kérlek segítsetek nekem nagyon tanácstalan vagyok<3 előre is köszönöm

2014. nov. 4. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
nem hinném hogy teljesen esélytelen
2014. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mond el neki legalább megkönnyebbülsz és lehet h ő is ígyérez csak ugyanúgy gondolja mind te :) h fiatalabb vagy nála (sokkal).
2014. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem esélytelen ez. Mi az a 10 év. Basszus ma már a 14 éves csajok tök szexik. Meg 14 felett már mehet minden fullba. Szóval, áldásom rátok.
2014. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt a sok kretént ! A fickó hülyítheti is , lehet mellette bárkije meg lesz is . Azért mert a törvény támogatja nem biztos hogy erkölcsös és ízléses kiskorúval kavarni .
2014. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy ezt mondjátok <3 <3 A nővérem és párja közt is 9 év van ami egy picit meg nyugtatott.Az utolsó kommentelőnek igaza van nem hiszem, hogy egy 24 éves srác aki pont most van a legjobb korában várna rám még négy évet... akármennyire is álmom válna valóra nemis akarnám, hogy ezt tegye...van ez a mondás:Szereted engedd el. Meg még bőven kiskorú vagyok amit én nagyon nagyon nem szeretek viszon így őt is "bajba" sodorhatom ezzel. Mondtátok hogy mondjam meg neki de ez sem olyan egyszerű mivel eddző (szerű) átmegy egy kicsit tanár diák formába.

Nagyon köszönöm, hogy így támogattatok és hogy áldásotokat adtátok csak így szerintem el tudtam magyarázni a problémám :)

2014. nov. 4. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
ha idősebb vagy a korodnál,akkor van rá esélyed hogy megtömjön.
2014. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor most veregesd meg a vállad hogy milyen ügyeset szóltál be!! Azt nem értem hogy ilyen gyerekes személyek miért akarnak normális kérdésre válaszolni? Mindegy meg lettél dicsérve büszke lehetsz magadra amiért ilyen kommentet irtál mehetsz köszi szia
2014. nov. 4. 16:35
 8/12 anonim ***** válasza:

akkor 100% ,hogy van esély. ezek után ahogy lereagáltad.

és igen megkaptam érte anyukámtól a jutalomfalatot, hogy segítettem egy 14 éves kislánynak, élete nagy kérdésében.

2014. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen cukker barátnőt én is szeretnék:)
2014. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Meg még bőven kiskorú vagyok amit én nagyon nagyon nem szeretek viszon így őt is "bajba" sodorhatom ezzel."


Ezzel önmagában nem sodrod semmibe, mert betöltötted a 14-et, innentől az "olyan" fénykép vagy videón kívül semmit nem tilt törvény egy felnőttel sem, a gond inkább az, hogy edződ vagy mid.

2014. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!