Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, járnátok olyan pasival,...

Nők, járnátok olyan pasival, aki utálja a homoszexuálisokat, négereket és feministákat, de egyébként minden rendben van vele, és igen jól menő vállalkozása van?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 18:48
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Te most ostobának nevezel valakit, csak mert nem úgy gondolkodik/él, mint te. Akkor te miért vagy jobb? Meg amúgy is, az "ostobát" sértő kifejezésként használod, miközben az, aki ostoba, szintén úgy született, szóval egy született tulajdonsága miatt használsz rá pejoratív kifejezéseket.
2014. nov. 4. 19:05
 12/36 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem járnék ilyennel, hanem még havernak sem kellene.
2014. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Utolsó rád sokkal többet kellene költeni mint az általad említett négerekre, ez a helyesírás valami elképesztő :D


A feministák sokszor tényleg bumburnyákok.


Node hogy a melegek emberi selejtek lennének? Kapásból ismerek két homoszexuális tudóst, biztosan nem ők az egyetlenek, és nem csak vegyészetben jeleskednek meleg emberek ugyanúgy, mint nem melegek.

Reprodukcióra pedig ugyanúgy képesek, mint akármelyik heteroszexuális férfi a világon. Bioszból is rád fért volna némi plusz oktatás, de gyanítom úgy általánosságban olyan sötét lehetsz, mint az éjszaka :D

2014. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
10-esnek szólt, bocsi utolsó!
2014. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
62%

Ha utálja a feministákat az azt jelenti, hogy nem hisz a nemi egyenlőségben, magyarul engem mint nőt alsóbb rangú embernek tart. Ha utálja a melegeket, akkor az azt jelenti, hogy utálja a baráti társaságom egy részét is, mert ők is melegek.


Na már most miért akarnék olyan valakivel járni, aki engem is utál meg azokat is, akiket szeretek???

Az ilyen embert messziről elkerülném, nemhogy még az magánéletembe is beengedjem!

2014. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
39%
kit erdekel h irok... sokkal tobbet keresek mint te szoval ha jo fej lennek kb a kvmat fozhetned az eletben. amugy meg meseld mar el ha egy csavo fenekbe durantaja a masikat az h termekenyul meg vagy egy ostoba lezbika csinalja a masikkal abbol h lesz gyerek... biosz hahah lacik agyat nem kapsz az oskolaban xd
2014. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Soha nem járnék egy ilyen alakkal.
2014. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
64%

"kit erdekel h irok..."


Normális, igényes embereket érdekli, és nem gyalázzák a saját anyanyelvüket ezzel az alja, igénytelen stílussal.


"sokkal tobbet keresek mint te szoval ha jo fej lennek kb a kvmat fozhetned az eletben"


1. Honnan tudod, hogy ki mennyit keres?

2. Akármennyi pénzed is van, én speciel nemhogy a kávédat nem főzném, de még akkor sem mozdulnék a te érdekedben ha fulladoznál az utcán, mikor ott vagyok.


(Bocs az agresszív, érzéketlen megnyilvánulásért emberek, de kicsit etetem a trollocskát, úgyis erre vágyik :) )

2014. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Nem. Eleve nem tisztázott ő mit ért feminista alatt, pl lehet én annak számítok mert ne adj isten szerintem neki is ki kellene vennie a részét a házimunkából ha egyszer mindketten dolgozunk. Szerintem ez teljesen normális, mások szerint nem.


A másik meg, négerek homoszexuálisok utálása, ok tapasztalat alapján megértem ha vannak fenntartásai de hogy kapásból mindenkit leírjon...az intoleráns és szerintem elég beszűkült gondolkodást jelez, ez már kizárja, hogy "minden rendben van vele". És ha vállalkozása van? Nem értem, ennek számítania kéne? nekem meg jó munkám.

2014. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Attól, hogy saját nemére izgul fel, az ivarsejtjei ugyanolyanok mindenkinek - persze egészséges emberekről beszélve.

Tehát a leszbikus nő (így sz-el, mert a szó egy görög mitologikus hely nevéből, a Leszbosz-szigetből származik), és a meleg férfi is termékeny ivarsejtekkel rendelkezik, tehát ha nagyon akar (elvisel aktust egy ellenkező neművel), képes reprodukálódni.


Végül is mindegy, alapvető értékrenddel rendelkező és nem rendelkező emberek között nincs értelme egy vitának.

2014. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!