Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30év alatti nők/lányok, ti...

30év alatti nők/lányok, ti egy átlagos hétköznapon hol és mikor fogadnátok jobban azt, hogy egy fiú leszólít titeket?

Figyelt kérdés
Tehát, tegyük fel iskolások vagytok, és élnétek a hétköznapjaitokat, ha egy srác odajönne hozzátok azzal hogy szeretne megismerkedni veletek, akkor azt ti mikor fogadnátok lelkesebben? Reggel, napközben, délután vagy estefelé?

2014. nov. 12. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Esti szakon biztos izgi, ha leszólítanak, de egyébként inkább nappal.
2014. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy olyan pillanatban, amikor várok egy esemény bekövetkezésére, pl. a vonat érkezésére, vagy ha vonaton vagyok, a célállomás elérésére, stb. Ilyenkor nem kell csinálom semmit sem, nyugodt vagyok, és ha nincs rossz kedvem, akkor szívesen beszélgetek, ismerkedek, még ha az illető annyira nagyon nem is tetszik nekem (bár ekkor csak egy sima beszélgetésre számítson az illető). Azért is jó ilyen pillanatban, mert csak rád kell figyelnem és senki másra.


29/N

2014. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmikor.
2014. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 12. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:
akármikor
2014. nov. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!