Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szűz visszafogott csajt...

Szűz visszafogott csajt keresek aki örökre tervez van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok és csak a hazug reket fogtam ki sajna alig van normális nő most vagyok tul egy komoly kapcsolaton hála istenek vége a nő valami ultra beteg volt apakomleszusa volt stb szal egy olyan nőt keresek aki képes érezni szeretni ha gond van arra törekedni hogy közösen megoldjuk akinél van értékrend erkölcs nem akar minden pasit kiprobálni párat sem... Cserébe kapna egy odaadó nem dohányzó káros szenvedélytől mentes szeretni tudó pasit aki értékeli a dolgokat tetteket tökös vagány meg minden lofa** szal igazat megvalva találok csajt de mindefyik.... Szal neeem nekem hiába vagyok olyan amilyen sokaknak tetszem stb de nekem akkor is egy átlagos lány többet érne aki nem a pénzért van velem vagy másból mint a többi model alkatú buta liba hazig r.. Szal ha van köztetek ijen irjatok lécc 22 vagyok és 14 től irhatok azalatt ne és mielött a sok gyökér írna hogy 14... Ak megsugom igen is van normális éret gondolkodásu koravén 14 csak olyan ritka mint a 5 ös találat van amelyik normálisabb egy 30 évesnél is ebben a világban semmi sem lehetetlen...
2014. nov. 16. 07:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyesírás te :DDD
2014. nov. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ne mást keress, hanem inkább magadat keresd meg:D
2014. nov. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A 14 éves koravén is helyesebben ír mint te haver . És csak gratulálni tudok hogy 22 évesen érdekelnek téged a 14 évesek .
2014. nov. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod fiatal lány létemre sem jönnék össze egy ilyen férfival. Nem a korod miatt, hanem a gondolkodásod miatt. Először is kedves arrogáns felhasználó, tanulj meg helyesen írni.
2014. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Látod a fiatalok is megmondják :D csak a 10 éveseknél ne kezdj el próbálkozni :) "písz" 22/f :)
2014. nov. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
Már ne haragudj, de akkora egy arrogáns köcsögnek jössz le, hogy huhh. Nem hinném, hogy egy lány össze jönne veled mert jól nézel ki és nem dohányzol stb. Ha egy igazi szerető őszinte lányt keresel akkor ne szabj nagyobb feltételeket. Itt ezzel nem sokra mész ez nem társkereső, de szerintem máshol se.
2014. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Telorol vagyok és nem érdekel a helyrsirás ;-) :-D egyszerűen hidegen hagy nem abbol élek nem figyelek rá amelyik betű van közelebb azt nyomom le éppen ennyi sok okostojás... Irhatok hejesen ha minimálbérből éltek és ocska autoval közlekedtek mi értelme van a hejesirásnak? Nem az szabja meg ki milyen ember mennyire okos vagy művelt nem jelnt semit akinek igen annak grat hogy nincs nagyobb baja am is ha ez egy nőt zavar ez a legnagyobb baja hogy a párja nem figyel oda a hejesirásra akk anak megint grat millió más fontos dolog van ez nem az nem hivatalba irtam csak ide gyakorira telorol
2014. nov. 16. 08:08
 8/25 anonim ***** válasza:

De ahogy azt magad is láthatod, sok embert érdekel a helyesírás, szóval lehet hogy nem ártana erre is odafigyelni.


Bár ki tudja, vehetsz guminőt is pénzért. :)

2014. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nagyon meno srac lehetsz h a szuleid a segged ala teszik a kocsit meg a penzt :D
2014. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Na figyelj...apuska..

Én nő vagyok és nem vagyok csapongó fajta.

De már az írásod, stílusod is annyira taszít, hogy azt el nem tudom mondani...jesszus

2014. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!