Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szűz visszafogott csajt...

Szűz visszafogott csajt keresek aki örökre tervez van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok és csak a hazug reket fogtam ki sajna alig van normális nő most vagyok tul egy komoly kapcsolaton hála istenek vége a nő valami ultra beteg volt apakomleszusa volt stb szal egy olyan nőt keresek aki képes érezni szeretni ha gond van arra törekedni hogy közösen megoldjuk akinél van értékrend erkölcs nem akar minden pasit kiprobálni párat sem... Cserébe kapna egy odaadó nem dohányzó káros szenvedélytől mentes szeretni tudó pasit aki értékeli a dolgokat tetteket tökös vagány meg minden lofa** szal igazat megvalva találok csajt de mindefyik.... Szal neeem nekem hiába vagyok olyan amilyen sokaknak tetszem stb de nekem akkor is egy átlagos lány többet érne aki nem a pénzért van velem vagy másból mint a többi model alkatú buta liba hazig r.. Szal ha van köztetek ijen irjatok lécc 22 vagyok és 14 től irhatok azalatt ne és mielött a sok gyökér írna hogy 14... Ak megsugom igen is van normális éret gondolkodásu koravén 14 csak olyan ritka mint a 5 ös találat van amelyik normálisabb egy 30 évesnél is ebben a világban semmi sem lehetetlen...
2014. nov. 16. 07:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
1 akiket érdekli az engem nem érdekel 2 igen képzeld azvagyok és a baj az hogy mindebért amim van keményen megdolgzok nap mint nap 12 14 orákat dolgozok csak én nem eliszom elbulizom hanem okosan költöm én adok le otthon pénzt konkrétan 170 ből 70 elmegy kaha rezsi meg magamnak pár aproság és havi 100 félre gyüjtögetés gyanán de én már 18 éves korom óta dolgozok velem egykoruaknál vagy 3 szor többet volt hogy 38 fokos lázal lehuztam a müszakot szal ne okoskodj!!!
2014. nov. 16. 08:27
 12/25 A kérdező kommentje:
Jo utso komi válaszomat tényleg elirtam de nagyon mind 1 XD anyuska nem tudom mi olyat irtam ami hu de sértő számodra?! Huzd le magad a wc n ha valamibnem tetszik komolyan mondom semmi sértőt nem irtam stilusomaz meg aki félreérti ő baja
2014. nov. 16. 08:29
 13/25 anonim ***** válasza:
12-14 ora az nem sok de jo lenne ha nekem is ilyen laza lenne,mindenki aki dolgozik es otthon a szuleiveel el szerintem annak termeszetes h le ad penzt :) szal most hogy ilyenekkel probalsz ervelni nem leszel nagyobb ember :)
2014. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ez nem stilus ami neked van,csupan feltunesivisz... de meg mindig nem ertem mit akarsz a 14 evesektol...
2014. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
:| én csak az egyik komentelőnek válaszoltam hogy senki nem adott alám semmit 1. 2. Nem vagyok nagyobb ember nem is azért irtam csak momdom jah és mobdhatni hogy 16 ozok mert messze lakok a melohejtől szal 5 kor kelés 22 :20 kor fekvés napi szinten azért nem könyű ugy hogy egymás után 2 szabinapja sincs az embernek az exem után nem is voltam pihenőnapon akk is tuloráztam szal lehet hogy meglesz a 180 de a másik komentelőnek elárulom nem csak guminőt kaphatok pénzért! Pénzért szinte mindent meglehet venni... Sajnos
2014. nov. 16. 08:37
 16/25 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat aki 14 évesen ismerte meg az igazit nagyon ritka az olyan de van mai napig együtt vanak most a nő 37 van 3 gyerek és boldogok szerintem nincs is ennél szebb dolog jah a pasija akkor 20 volt
2014. nov. 16. 08:39
 17/25 anonim ***** válasza:
180.... en havonta 284-324 orat melozok nem tudom mi bajod van azzal h egymas utan nincs 2 szabinapod....
2014. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Figyi már! Hm...gondoltál már arra, hogy visszavegyél az arcodból?

Nő vagyok, én is dolgozom, látástól vakulásig. És? Ez most akkora dolog ebben az országban? Naugye....

2014. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18 de az ilyenek mint a kerdezo nem fogjak ezt soha megerteni.... 22 vagyok en is megse sirok h mennyit kell dolgozni... :)
2014. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Atya....úr.....isten.....

Nem tudsz, sem fogalmazni, sem kifejezni magad valami szofisztikáltabb formában. És annyira buta, sötét vagy, hogy nem fogod fel, hogy az önmagad írásban való kifejezése az igenis téged minősít.

Még, hogy szűz lány kell, meg erkölcsös....ezzel az értelmi szinttel örülj neki, ha egy 50 iq-s csajt találsz, aki már minden létező farkat leápolt....

Én nőként bottal nem poszkálnálak meg, annyira taszítana a mérhetetlen butaságod

2014. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!