Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szűz visszafogott csajt...

Szűz visszafogott csajt keresek aki örökre tervez van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok és csak a hazug reket fogtam ki sajna alig van normális nő most vagyok tul egy komoly kapcsolaton hála istenek vége a nő valami ultra beteg volt apakomleszusa volt stb szal egy olyan nőt keresek aki képes érezni szeretni ha gond van arra törekedni hogy közösen megoldjuk akinél van értékrend erkölcs nem akar minden pasit kiprobálni párat sem... Cserébe kapna egy odaadó nem dohányzó káros szenvedélytől mentes szeretni tudó pasit aki értékeli a dolgokat tetteket tökös vagány meg minden lofa** szal igazat megvalva találok csajt de mindefyik.... Szal neeem nekem hiába vagyok olyan amilyen sokaknak tetszem stb de nekem akkor is egy átlagos lány többet érne aki nem a pénzért van velem vagy másból mint a többi model alkatú buta liba hazig r.. Szal ha van köztetek ijen irjatok lécc 22 vagyok és 14 től irhatok azalatt ne és mielött a sok gyökér írna hogy 14... Ak megsugom igen is van normális éret gondolkodásu koravén 14 csak olyan ritka mint a 5 ös találat van amelyik normálisabb egy 30 évesnél is ebben a világban semmi sem lehetetlen...
2014. nov. 16. 07:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
De ha kulfoldi nyelven is ilyen helyesen irsz akk ok is lekoptatnak x)
2014. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mit akarsz kérdező? Segghülye vagy. :D Igenis hatalmas gáz, ha valaki nem tud helyesen írni, ugyanis képet ad a az illető intelligenciájáról. Ki akarna egy olyannal ismerkedni, aki nem tudja, hogy a "hejes"-be "ly" kell?.

De nem csak ez, mondatokra tagolni sem vagy képes az írásodat, süt a fogalmazásodból, hogy buta vagy, falra hányt borsó az egész irományod.

Attól meg nem leszel nagy ember, hogy 18 éves korod óta dolgozol, talán tanulni kellett volna tovább. Ja bocs, ahhoz intelligencia is kell.

2014. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha már társkeresési hirdetést adsz fel egy nem odaillő fórumon, akkor viseld el a kritikákat.

Milyen is a jellemed?

1. Helyesírásod és fogalmazásod alapján műveletlen vagy, és igénytelen.

2. Hogy még kérkedsz is ezzel, a mások iránti tiszteletlenségedet is kifejezed: nem becsülöd a másikat annyira, hogy odafigyelj arra, mit adsz neki, az szép és hibátlan legyen. (Te mit szólnál hozzá, ha a barátnőd főzne neked valamit, és nagyon elrontja, te szólsz, hogy nem ízlik, ő meg azt válaszolja, lesz_rom, hogy ízlik, vagy sem?!)

3) Azt hangsúlyozod, hogy olyan barátnőt szeretnél, aki nem a pénzedre hajt, pénzedért szeret, mégis azon túl, hogy mi a véleményed a helyesírásodról, az anyagi helyzeted a legfőbb téma, finoman fogalmazva ellentmondásos személyiségre utal.

4) Még túl sem tetted magad az előző kapcsolatodon, máris újat akarsz, egy olyannak, aki "örökre tervez" (akár 14 évessel, akitől ugye azért mégsem várható el ez)

5) Az ex nyilvános öncélú becsmérlése - főleg társkeresés közben - felesleges, és arról árulkodik, hogy te hiú, sértődékeny vagy. biztos, hogy mindenről csak a másik tehet?!

6) Kifejezetten olyan lányt szeretnél, akinek nincs semmi összehasonlítási alapja, arról árulkodik, hogy igen alacsony az önbizalmad, amit az eddigiek alapján nagyképűséggel és még egy-két dologgal kompenzálsz.

7) Hogy nálad kifejezetten gyengébb jellemvonású "társat" - vagy ahogy te írtad, csajt keresel (ez számtalan dologból következtethető az esetedben) arra utal, hogy el akarod nyomni, és mivel kisebbségi komplexusod van, egyáltalán nem csodálkoznék azon, ha agresszív lennél vele.

8) kifejezetten apakomplexusos lányokat keresel (mert akik 14 évesen belemenekülnek egy kapcsolatba egy jóval idősebb emberrel, akinek teljesen más életkori sajátosságai vannak, és utána becsmérelni ezért...) - kétlem, hogy valaha meg tudnál becsülni, tisztelni tudnál egy nőt.

9) Azzal IS, hogy már előre beszólsz a potenciális hozzászólóknak, csak magadat minősítetted.


Döntse el mindenki, hogy valóban egy ilyen "férfit" akar-e.

2014. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ajj, ne bántsátok már :-) Csalódott, azért ilyen.
2015. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én ezt sosem értettem, hogy hogy izgulhat egy 20 eves érett ember egy kislányra. Lehet vonzó a kis rózsaszín punczija? Vagy a pici teste? Vagy mi a rossebb? Ilyenkor mi zajlik a fejetekben? Nem tudsz a saját korodban beilleszkedni? Inkább választasz könnyű prédát? Egy 14 éves kislány otthon tanulgat, játszik a barátnőivel. Neked más igényeid vannak. Ha meg ágyba vinnél egy 14 évest akkor egy gusztustalan ember vagy.
2015. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!