Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi okból tűnhetett el hirtelen...

Mi okból tűnhetett el hirtelen? Nem keres, meggondolta magát velem kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pár napja ismertem meg egy srácot,még aznap délután írt,felvette velem a kapcsolatot..Másnap beszélgettünk,majd elköszönt..Következő napon nem írt,de végig"like"olta a képeimet,majd én írtam rá.Ismét jót beszélgettünk,aztán én köszöntem el..Ma semmi...Szerintetek ?22/L
2014. nov. 22. 22:27
 1/9 RRR ***** válasza:

lehet,hogy programja van

adj neki időt

2014. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hmmm... Én kb. így járok a lányokkal, csak kivel pár nap után, kivel meg hetek-hónapok után, igaz, nem fb-on. Nyomtalanul eltűnnek, pedig előtte meg úgy tűnik, hogy jól megértjük egymást. Lehet, hogy közbejött neki valami, megbetegedett, tönkrement a gépe stb., ha több napig nem keres, akkor már sanszosabb, hogy nem érdekled.
2014. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elérhető volt,ezért volt furcsa számomra..
2014. nov. 22. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányoknak is szokásuk se szó, se beszéd, hirtelen eltűnni. Meglehetősen zavaró tud lenni... :/
2014. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor sanszos hogy nem érdeklem? A tönkrement a gépe,lebetegedett opciókat nem tartom valószínűnek..:D
2014. nov. 22. 22:36
 6/9 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez a tendencia figyelhető meg, csak fordított állásban! F/22
2014. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp megdugta a legjobb barátnőd
2014. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert 22 évesen fb-on pasizol
2014. nov. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha értelmezted volna,rájönnél mekkora butaságot írtál:)
2014. nov. 23. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!