Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak többsége miért nem...

A férfiak többsége miért nem szeretik a duci nőket?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 13:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
22%

"Már aki igénytelen...én igényesnek tartom magam."


Akkor miért nem sportolsz? (és most nem a súlyemelésre gondolok)

2014. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
63%

Pedig a súlyemelés sem árt, hidd el!

Én is duci voltam, de egy nap megelégeltem és rájöttem, nem takargatni akarom magam a strandon, hanem megmutatni, hogy igenis leszek még jó nő. Ehhez viszont áldozatot kell hozni, nem keveset. Esténként pl. nem a TV előtt ülni, hanem edzeni, keményen. Enni lehet, ésszel. Még bűnözni is lehet, nem kell magad sanyargatni, én is eszek minden nap pl. csokit is.


Nekem a párom mindig azt mondta, mikor duci voltam, hogy így is szeret. De mint tudjuk, ezt csak azért mondják, mert valóban szeretnek minket, nem akarnak megbántani. De hülye nem vagyok, láttam hogy hogyan néz más lányokra, na persze nem feltűnően, de azért meg lehetett figyelni.


Amióta odafigyelek az étkezésemre és heti 5 napon edzek, sokkal formásabb, mutatósabb vagyok és nem mellesleg sokkal jobban érzem magam.


Annak idején imádtam egy nagy tál chips és csoki kíséretében leülni a számítógép elé, ez már teljesen megszűnt és egyáltalán nem hiányzik, mert az edzés és az önkontroll sokkal több pozitívumot ad, mint pár perc zabálás.


Szóval mindent összevetve, a kövérség valahol tényleg igénytelenség, még ha nem is hanyagolod úgy el magad, akkor is. Nyilván rendesen tisztálkodsz, szépen öltözködsz, ez oké, de a testeddel is foglalkozni kell, hogy az összhang meglegyen, hidd el, a te érdeked!

2014. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
32%
Lány létemre(igaz,rajtam is van egy kevés felesleg) egyáltalán nem tartom vonzónak a plusz kilókat.Még egy keveset sem!
2014. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
48%
22-es válaszolónál a pont!
2014. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

21-es, ne haragudj, de miért kell olyanokról írnod, amikhez síkhülye vagy?

Egy kövér nő nem fog attól lefogyni, ha tornázgat egy kicsit. Ez baromság. Ha nem 3-4 kiló feleslegről van szó, hanem jelentős túlsúlyról, akkor a fogyás azzal jár, hogy diétázni és mozogni kell. De főleg diétázni, a siker legalább 80%-a, de lehet, keveset mondok, ezen múlik.


Tehát egy kövérebb ember vagy elfogadja magát olyannak, amilyen, vagy életmódot vált és diétába fog, amit aztán tart egy életen át, különben visszahízik.

Én azon az állásponton vagyok, hogy az a lényeg, hogy mindenki megtalálja azt az állapotot, azt az életmódot, hogy jól érezze magát a bőrében, ne legyen kórosan sovány, betegesen kövér, de ezeken a határokon belül ne a mások véleménye legyen a meghatározó.

2014. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
25. Persze, mert az emberre csak úgy egyik napról a másikra rászakad 30 kg plusz zsír, ugye? Jaa, nem akkor kellene elkezdeni sportolni, amikor már ki se fér az ajtón! Utána már könnyű ráfogni, hogy jaj hát úgyse bír lefogyni egy ilyen dagadt ember. Tessék 3-4 kiló plusznál elmenni mozogni és nem megvárni a 30-40 kilót.
2014. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Hosszútávon nem elég csak a sport, hacsak nem hivatásos sportoló vagy. Ugyanúgy fog rakódni a zsír, úgyhogy megint csak hülyeségeket beszélsz.

Jó, persze, ha napi több órát sportolsz, akkor talán nem kell diétázni, fokozottan odafigyelni az étkezésre. De ez azért a mai világban nehezen kivitelezhető a legtöbb embernél.

Úgyhogy hagyjuk a tökéletlenségeket, ha valaki nem éppen karcsú típus, aki bármit ehet, nem látszik meg rajta, annak igenis nagyon oda kell figyelni a diétára, ha mondjuk még harmincon túl is meg akarja tartani a karcsú alakját.

2014. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

22-es vagyok és utolsónak üzenném, hogy márpedig igen, van olyan, hogy az ember annyira elhagyja magát, hogy feljön az a 20-30 kiló, persze nem egy hét alatt. Ezért sem szabad elvárni, hogy mindenféle bolond csodadiétával majd egy hét alatt lemegy. Ha már megvan a baj, akkor sem az a megoldás, hogy "én ilyen vagyok, így fogadj el", mindig lehet változni, persze minél nagyobb a túlsúly, annál nehezebb, főleg ha már a bőr is kárát látja.

De mindig fel lehet állni, nem kötelező egyre mélyebbre süllyedni az iszapban.


Na meg azért ne csináljunk már úgy, mintha minden férfi kockás hassal rohangálna, szóval az igények legyenek már kölcsönösek!

2014. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Az ilyen idióta tévhitek miatt, hogy egy nőnek elég, ha csak "nem eszik annyit, mint egy disznó", meg néhányszor eljár sportolni és máris bomba alakja lesz. Aztán jön a pofára esés, hogy "hát én napi háromszor eszek, nem is nagyon nassolok, meg heti háromszor sportolok, mégis meghíztam".

Na igen, mert ez azért nem ilyen egyszerű. Sokan vannak, akik tényleg szinte bármit ehetnek, alig híznak, de aki nem ilyen, annak sok munkába és odafigyelésbe kerül megőrizni az alakját, főleg egy bizonyos koron túl.

Úgyhogy ne hitessük már el az emberekkel, hogy nem kerül komoly munkába a jó alak, csak egy kis ugrabugrálásba.

2014. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
51%
Ki írta azt, hogy nem kerül komoly munkába aj ó alak? Persze hogy keményen kell dolgozni érte. Valamit valamiért. Így igaz, bele is lehet xarni az egészbe, de ha úgy dönt hogy másra fordítja az idejét, akkor meg ne csodálkozzon, hogy miért nem tetszik a többségnek.
2014. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!