Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak többsége miért nem...

A férfiak többsége miért nem szeretik a duci nőket?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 13:20
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Nekem az az észrevételem erről a témáról, hogy egyáltalán nem alkattól függ, hogy mit gondolnak rólad az emberek. Nyilván a külső az, ami először szembe tűnik egy idegennek, és amíg nincs egyéb kontakt, csak erre hagyatkozhat. De azért nagyon nagy súlya van annak is, hogy milyen a kisugárzásod. Mert lehetsz akármilyen topmodell alkat babaarccal, ha az jön le rólad, hogy még az életed is meguntad, akkor biztosan nem akar majd közelebbről megismerni, inkább messziről elkerül. És szerintem a duci nők közül is az marad szalma, akibe már annyira belesulykolták, hogy kövéren úgyse kell majd senkinek, hogy azt már maga is elhiszi, holott lehet, hogy valakinek meg pont ő lenne az ideál.

No, de nem védem a ducikat, csak mert én is az vagyok :), de a tapasztalataim szerint ez semmivel sem teszi nehezebbé sem az ismerkedést, sem a tartós, boldog kapcsolat kialakítását. Minden zsák megtalálja a foltját, tartja a mondás. :)

2014. nov. 23. 15:36
 32/42 A kérdező kommentje:
És nem kövér vagyok hanem duci. :)
2014. nov. 23. 15:37
 33/42 anonim ***** válasza:

Ez a "minden zsák megtalálja a foltját" is igaz. Nyilván egy olyan valakinek, aki szeret enni, nem bánja, hogy van rajta néhány kiló plusz és nem akarja magát sanyargatni azért, hogy tökéletes és a többség által vonzónak tartott alakja legyen, olyat kell választania, akinek így tetszik, aki így érzi jól magát vele, még ha így nem is a karcsúkat kedvelő nagy átlagból kell választania.

Nem kell mindenkinek a nádszálkarcsúságra törekedni, viszont az önelfogadásra azért nem árt.

2014. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Kicsit ellentmondásos az írásod.

Feltettél egy kérdést, ami nyilván azért született meg, mert foglalkoztat, hogy miért kevesebb az esélyed a férfiaknál, mint a vékony nőknek. Aztán arról írsz, hogy nem kell mindenkinek vékonynak lennie és minden zsák megtalálja a foltját. Most akkor magadat akarod ezzel nyugtatni és egyúttal becsapni vagy csak még magad sem tudod, hogy mi a problémád? :-)


Egyébként duci vagy nem duci valaki, a sport mindig jót tesz! És nem árt szem előtt tartani azt sem, hogy egy normál testalkatú lányon mennyivel jobban állnak a ruhák, mint egy ducin vagy kövéren. És lehet akármilyen jó a kisugárzása valakinek, ha az alkata miatt nem túl vonzó. És persze igaz az is, hogy a belső szépség sokkal fontosabb, de azért ne legyünk álszentek, akármilyen elfogadó is a párunk, nyilván szívesebben néz egy szexi nőre, mint egy olyanra, akit "csak elfogad", mert szeret.

2014. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Bocsánat, még az lemaradt, hogy szerintem aki elégedett magával, az a kisugárzására is hatással van, ezért sem mindegy, hogyan nézünk ki.
2014. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 23. 18:04
 37/42 anonim ***** válasza:
46%

Ok, megtudtam, hogy mivel olyan hormonproblémám van (nem, nem pajzsmirigy, arra olcsó a gyógyszer, tudom), aminek a kezelését nem tudom kifizetni (vagy a gyerekemnek nem adok enni), ezért egy igénytelen disznó vagyok.


Tehát: várom a javaslatokat. Azon kívül, hogy betörök egy bankba, hogy kifizessem azt a pár injekciót (meg magát a komplex hormonképet), mit tehetek, ha olyan keveset eszek (odafigyelve, hogy mit), hogy ha ennél lejjebb adom, akkor kb kiállhatok a rétre fotoszintetizálni... a sporttól meg a doki tiltott el.


Ja, ez így nem igaz. Sportolhatok, szigorúan egyénre szabott edzésterv alapján, hozzáértő személyi edző mellett! Jaaa, hogy azt se tudom kifizetni... (Igen, tudom, most jön az, hogy internetre persze van pénz... persze, kell a munkámhoz, na meg ez nem ekkora tétel!)


Nem mellesleg boldog házasságban élek, csak rohadtul elegem van abból, hogy ha valaki túlsúlyos, itt rögtön igénytelen zsírdisznónak van minősítve!

2014. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Ducit dugnék;)
2014. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

37-es, nem tudom, hogy ki írta, hogy igénytelen zsírdisznó vagy, de az írásodat olvasva baromira nem vagy elégedett magaddal.


Két nagy bölcsesség jutott eszembe arról, amit írtál.


1. Aki meg akar oldani valamit, az talál rá módot, aki nem, az talál kifogást.


2. A hormonális problémára hivatkozó embereket egyszer valaki megkérdezte, hogy ugyan, mesélje már el Auschwitzban vajon hány kövér ember volt?


És olyan nincs, hogy valakit mindenféle mozgástól eltilt az orvos, nekem azt ne mondd már, hogy még úszni sem mehetsz. Ugyan...

2014. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

#39:


"nem tudom, hogy ki írta, hogy igénytelen zsírdisznó vagy, de az írásodat olvasva baromira nem vagy elégedett magaddal"


Megtanultam elfogadni magam. Aztán itt olvasgattam válaszokat... nem személyesen nekem címezték, de a kövér emberekre vonatkozó kérdésekre adott válaszok 80%-a ez...


"Aki meg akar oldani valamit, az talál rá módot, aki nem, az talál kifogást. "


Igen, van mód... Havi 35-40 ezerbe kerülnének a hormonkészítmények, alkalmanként 4-5 ezerbe egy hozzáértő személyi edző. Ha csak heti két alkalmat számolok, az havi újabb 40 ezer körül... a gyógyszerek olyan egy éven át, míg az edző csak az első fél évben kellene. Lehet, neked van havi 80 ezred, amit mozgósítani tudsz ilyen célra, nekem sajnos nincs...


"2. A hormonális problémára hivatkozó embereket egyszer valaki megkérdezte, hogy ugyan, mesélje már el Auschwitzban vajon hány kövér ember volt? "


Csakhogy akkor még nem szedtek fiatal lányok fogamzásgátlókat, ami hazavágta volna a progeszteronszintjüket.


"És olyan nincs, hogy valakit mindenféle mozgástól eltilt az orvos, nekem azt ne mondd már, hogy még úszni sem mehetsz. Ugyan..."


Nem azt írtam, hogy egyáltalán nem sportolhatok. Hosszú séta, úszás van, de az nem elég, legalábbis addig nem, amíg a hormonháztartásom nincs rendbe téve.

Kardio edzések kellenének, de bizonyos BMI felett már a szív is el van hájasodva, így egy kontrollálatlan kardio mozgás szívinfarktushoz vezethet.


Ezért bizonyos testsúly fölött elsősorban terheléses EKG kell, és utána is csak egyénre szabott edzésterv alapján, állandó szakértő felügyelet mellett.


Ezt a háziorvosom mondta, majd a kardiológus, akihez elküldött.


#37 voltam.

2014. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!