Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pentadactyliában szenvedő...

Pentadactyliában szenvedő 20-26 éves férfit keresek komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 20:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem 6-6 ujjam van mindkét kezem, de ha emiatt akarsz valakivel megismerkedni, akkor inkább el se kezdd.
2014. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az ? :D
2014. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, tényleg nem szerencsés ez alapján választanod társat. Tudod, párkapcsolatot olyan emberrel szokás kezdeni, akinek a személyisége fog meg, nem pedig azért, mert egy ritka és szokásostól eltérő elváltozással bír. Ne gondold, hogy ha valamit magadon szégyellsz, akkor csak olyan fogadhatja el vagy lehet vele szemben megértő, aki szintén így született.


Rengeteg normális és értelmes férfi lenne, aki nem külső alapján ítél.

2014. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. hozzászóló: egyszerűen imádom az olyan embereket, akiknek nemhogy humorérzékük nincs, de anélkül szeretik osztani az észt, hogy megnéznék egyáltalán mit jelent a kérdés :D
2014. nov. 23. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Látom a penta előtag jelentésével nem nagyon vannak tisztában az oldal látogatói.
2014. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
úgy látszik a vicc sajnos túl magas volt...nem hittem volna
2014. nov. 23. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:
:D. Az évszázad kérdése. :) Nekem nagyon tetszett. Szellemes, intelligens és humoros. De én is úgy látom, hogy a társadalomnak nem esik le a poén...
2014. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Poly és Penta, nem azon kéne fennakadni ha valaki egy amúgy létező betegségre dobott szójátékot nem szúr ki. Gondolom ha Google a barátom lenne és még csak most hallottam volna róla elsőként, a rákeresés kiköpi a szóviccet. :-)


Az oldalon pedig nem azért adunk tárgyilagos vagy száraznak ható választ, mert ne lenne humorérzékünk, hanem mert tanácsadásban ez segít, az oldal pedig erről szól.

2014. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
édes istenem
2014. nov. 23. 21:09
 10/12 A kérdező kommentje:
ezért nem lesz soha párom
2014. nov. 23. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!