Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor meglátjátok Facebookon,...

Amikor meglátjátok Facebookon, hogy akit titkon imádtok - ő viszont nem tud róla -, kiteszi a "kapcsolatban" állapotot egy közös képpel az új párjával, mire gondoltok legelőször?

Figyelt kérdés

1. Hát elkelt a nagy Ő. Akár az enyém is lehettél volna.

2. Már mindegy, ilyen helyes lánynál/fiúnál esélyem se lett volna.

3. Cool, hogy nem kezdeményeztem nálad az elmúlt hét végén, rendesen beégtem volna nálad, mert nem tudtam, hogy már hónapok óta egy sráccal/csajjal kavarsz. Nagy kő esett le a szívemről, hogy nem mentem oda hozzád.

4. Milyen kis nyomival jött ez össze, úristen. Hogy néz ez ki? :D

5. Rіngyó/Köcsög vagy! Cseszd meg magad! Gyökér! :D

6. Nem baj, jöhet a következő! Holnap délután csekkolok néhány újabb csajt/srácot Facebookon, akik közül kiválasztok egy olyat, akire hónapokig sóvároghatok.


Ha történt már ilyesmi veletek, mikre gondoltatok közben? Melyik válasz/gondolat illene rátok? Vagy másra gondoltatok?


2014. nov. 26. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a 4-es talán.. :D
2014. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mellékhelység ***** válasza:
Csak a szokásos: Oh, well.
2014. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4. :'D
2014. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3.
2014. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1, 2, 3, nem feltétlenül ebben a sorrendben. :)
2014. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kisboltos ***** válasza:
2
2014. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5: Ne már. :D Add ki nyugodtan a dühöd, és kuяvázd/köcsögözd le nyugodtan a delikvenst. :D
2014. nov. 26. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem dühöt szoktam érezni, inkább elkeseredést/fájdalmat.
2014. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Először 2. aztán


7.Na ma is leiszom magam miközben betegre zabálom magam sós meg hagymás csipszel miközben bambám bámulok valami gagyi rajzfilmre mint szouszpark, mézgacsalád, jajaszörnyek vagy ilyesmik

2014. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én még egyszer naiv fiatal koromban(15 év) szerelmes voltam egy csajba.De nagyon:)Azt éreztem hogy nem élhetek nélküle.A közelünkben lakott,néha eldumálgattunk de semmi több.Aztán összegyűjtöttem magamban a bátorságot,és elhatároztam hogy elhívom valahová.Aztán amikor a házuk közelébe értem,épp akkor lépett ki a kapun a pasijával.Ismertem a srácot,oda járt focizni ahová én.Jóképű,izmos gyerek volt,a családja tele volt pénzzel,motorral járt míg én elég csóri voltam.Ráadásul mivel együtt fociztunk,csak ő pár évvel idősebb volt nálam,így tudtam hogy akkora f asza volt mint egy lónak:)El volt látva rendesen,úgy hívta mindenki hogy pick szalámi:)Egy világ tört össze bennem.Kajak belebetegedtem,állandóan az járt a fejemben hogy az én kicsi szerelmem épp most kapja vacsira a pick szalámit:)

Úgyhogy 1,2,3,5 meg amúgy is egy rohadt k urva vagy:)

2014. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!