Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor meglátjátok Facebookon,...

Amikor meglátjátok Facebookon, hogy akit titkon imádtok - ő viszont nem tud róla -, kiteszi a "kapcsolatban" állapotot egy közös képpel az új párjával, mire gondoltok legelőször?

Figyelt kérdés

1. Hát elkelt a nagy Ő. Akár az enyém is lehettél volna.

2. Már mindegy, ilyen helyes lánynál/fiúnál esélyem se lett volna.

3. Cool, hogy nem kezdeményeztem nálad az elmúlt hét végén, rendesen beégtem volna nálad, mert nem tudtam, hogy már hónapok óta egy sráccal/csajjal kavarsz. Nagy kő esett le a szívemről, hogy nem mentem oda hozzád.

4. Milyen kis nyomival jött ez össze, úristen. Hogy néz ez ki? :D

5. Rіngyó/Köcsög vagy! Cseszd meg magad! Gyökér! :D

6. Nem baj, jöhet a következő! Holnap délután csekkolok néhány újabb csajt/srácot Facebookon, akik közül kiválasztok egy olyat, akire hónapokig sóvároghatok.


Ha történt már ilyesmi veletek, mikre gondoltatok közben? Melyik válasz/gondolat illene rátok? Vagy másra gondoltatok?


2014. nov. 26. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyik se..

én szar alak vagyok vele jobban jàrt (rossz anya nő vagyok)és megfogadom többet nem keresem nem jövök a közös fórumainkra nem jó ez az ut csak fàjdalmat okoz önmarcangolàst.sok sikert kivànok nekik legyenek boldogok sikeresek..

én pedig megpróbàlok felàllni mert mivel rossz lettem a sors büntet nagyon lefelé csúszok..nagy hibàm hogy szerettem és a rossz démonra a fülembe hallgattam :(

Azota a sors büntet munkanélküliség depresszio kihasznàlos pasik..

nem haragszok senkire csak magamra..megérdemeltem..mindenki azt kapja amit ad nekem ez jàrt..

2014. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az első gondolatom: mázlista dög! Aztán mérges lennék, hogy miért pont vele, de az igazság az, hogy meg is érdemlem, mert nem volt soha bátorságom arra, hogy én kezdeményezzek.
2014. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ó éppen aktuális, úgyhogy választok is gyorsan: 3 és 4
2014. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!