Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jók a megérzéseim ezzel...

Jók a megérzéseim ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A lányok, nők, főleg a formás tini csajok meg a felnőtt nők észre sem veszik a fiút, úgy, mint férfit, ha az alacsony, vékony és kisfiús adottságokkal rendelkezik testileg. Csak, mert olyan fura, hogy még egy 14 éves csajnak is már sokszor ronda, nyomi vagyok ellenben nem rég egy 10 éves azt írta nekem magától mászott rám, hogy cuki vagyok! Meglepődtem nem gondoltam volna, hogy ennyire siralmas a helyzetem. Előző barátnőm 14 éves volt és tudom, hogy csak azért járt velem, mert más fiú csúfolta, hogy ronda és nem is vették észre sem. Én meg a belsőt is nézem nem csak a külsőt.
2014. nov. 28. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak annyi lehet, hogy kisfiús az arcod, megjelenésed. Ezért jöttél be a fiatalabbnak, az idősebbeknek pedig nem.

De később ez változni fog, férfiasodsz.

Én is kb 4 évvel fiatalabbnak nézek ki, de már nem okoz gondot.

2014. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És hány éves vagy?
2014. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!