Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg magasak az elvárásaim?...

Tényleg magasak az elvárásaim? 20L

Figyelt kérdés

Külsőre a sötét hajú, sötét szemű, karakteres arcú, szakállas, hosszú hajú pasik tetszenek, de érdekelt már olyan is, aki ezen tulajdonságok csak egyikével rendelkezett. Kisugárzás a lényeg inkább. Legyen minimum 170cm magas, mert én is annyi vagyok. Testalkat mindegy, csak ne a végletek, azaz ne 50 és ne 150kg.

Jellemre meg olyan legyen, mint én. Ne legyen féltékeny, hagyjon teret nekem, lehessen vele tervezni, de vevő a spontanitásra is. Legyen őszinte, és egy kicsit lökött, meg jó humorú. Azt várom el, amit én is nyújtok az életben is, és az ágyban is.

Legyen hasonló érdeklődési köre, zenében, filmekben, sportban, szórakozásban. Nem azért, mert válogatok, hanem mert imádok koncertekre és kocsmázni járni. (nem iszok)

Végzettsége, szakmája, pénze nem érdekel. Legtöbbször munkanélküli művészekkel hozott össze a sors, sosem érdekelt a pénz.


NEM ISMERKEDEK, NEM KÉREK PRIVIKET!


Azért írtam csak ki, hogy megtudjam, magasak e az elvárásaim.


Köszönöm!


20L


2014. dec. 5. 21:42
1 2 3 4
 21/40 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%

Nem magasak, csak túlságosan specifikusak. Külső még oké; szeretsz kocsmázni? Oké. De most miért kötöd meg, hogy milyen zenét, filmet, vagy sportot szeressen? Így még akár "tanulhatnátok" egymástól; megismerhetnétek a másik által olyan dalokat, filmeket akármiket, amelyek aztán tetszenek.


"lehessen vele tervezni, de vevő a spontaneitásra is"


Ez meg tök jó. Én is ilyen vagyok, bár lássuk be, eléggé ellentmondásos.


"Partly truth and partly fiction. A walking contradiction."

2014. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Viszont felesleges kategorizálni,mert ilyet úgy se találsz.De 20 évesen te még gyerek vagy.
2014. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nem magas.

Írtad, hogy tetszett már meg másmilyen hapsi is, plusz kívülről is inkább csak az, hogy ne a végletekben járjon.

Akkor mondanám magasnak az elvárásaidat, ha inkább az anyagiakra mennél rá, vagy a végzettségre.

De, szerintem, ezt így konkrétan ne hangoztasd. Mert azt is elszalajtod, aki pont ilyen. Úgy is kiderül, ha ezek mind passzolnak.

25L

2014. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Az a bajom,hogy nem egy autót,vagy akármilyen tárgyat mész megvásárolni.Szóval ezt így nem lehet,akármilyen szomorú is leszel tőle,akkor sem lehet megadni valakinek a paramétereit,hogy te majd olyan pasival fogsz összejönni,ez sosem fog működni.Előbb utóbb úgyis beleszeretsz valakibe aki az elképzeléseidnek egyáltalán nem felel meg,és azt fogod mondani nem érdekel,őt szeretem.
2014. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

20 évem alatt 10 személy felelt meg az alábbiaknak, és mutatott kölcsönös érdeklődést.


Még mindig senki nem ilyen?

2014. dec. 5. 22:02
 26/40 anonim ***** válasza:
egyszer felnőnek az igaz,de szerencsére egyedül hehe
2014. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem magasak. Nekem is hasonlóak vannak, csak a másik nem felé. Én sem tudnék hosszabb távon olyannal lenni, aki nem jön el velem koncertre, vagy ha épp kocsmázni megyünk ismerősökkel dumálni stb, nem jönne soha. A féltékenységgel kapcsolatban meg annyit, hogy teljesen igazad van, én sosem voltam féltékeny tipus (volt mikor barátnőm együtt aludt egy bulin másik csávóval) és elvárom, hogy felém sem legyenek. A kölcsönös bizalom a legfontosabb, és ha az e-mailjeimet nézegetné, meg azt, hogy épp kinek köszönök, nem érezném jól magam sokáig vele az biztos.

A hasonló érdeklődési kör is alap, hisz hallgatok pl valami zenét, ő meg ki nem állhatja az elég lelombozó.

A kinézetet viszont én nem kötöm elvárásokhoz, nincs ideálom sem, fontosabbak az előbb leírt dolgok, mint az, hogy szőke-e, vagy barna. :)

Egyébként a hosszú haj kivételével én pont ilyen vagyok, mint amit leírtál. :D De ezt csak úgy megjegyeztem, ez már nem tartozik a véleménynyilvánításhoz :D

2014. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
Jaa.. előző voltam 22/F, ha érdekel, milyen korú a véleményt író :D
2014. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

10 személy? Honnan került elő annyi ember?

Nekem akkor magasak az elvárásaim... döbbenet. 4 barátom volt. :) Azta!

22N

2014. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy pont ilyen: honnan tudja, hogy milyen a kérdező zenei, filmes és sportérdeklődése?
2014. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!