Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg magasak az elvárásaim?...

Tényleg magasak az elvárásaim? 20L

Figyelt kérdés

Külsőre a sötét hajú, sötét szemű, karakteres arcú, szakállas, hosszú hajú pasik tetszenek, de érdekelt már olyan is, aki ezen tulajdonságok csak egyikével rendelkezett. Kisugárzás a lényeg inkább. Legyen minimum 170cm magas, mert én is annyi vagyok. Testalkat mindegy, csak ne a végletek, azaz ne 50 és ne 150kg.

Jellemre meg olyan legyen, mint én. Ne legyen féltékeny, hagyjon teret nekem, lehessen vele tervezni, de vevő a spontanitásra is. Legyen őszinte, és egy kicsit lökött, meg jó humorú. Azt várom el, amit én is nyújtok az életben is, és az ágyban is.

Legyen hasonló érdeklődési köre, zenében, filmekben, sportban, szórakozásban. Nem azért, mert válogatok, hanem mert imádok koncertekre és kocsmázni járni. (nem iszok)

Végzettsége, szakmája, pénze nem érdekel. Legtöbbször munkanélküli művészekkel hozott össze a sors, sosem érdekelt a pénz.


NEM ISMERKEDEK, NEM KÉREK PRIVIKET!


Azért írtam csak ki, hogy megtudjam, magasak e az elvárásaim.


Köszönöm!


20L


2014. dec. 5. 21:42
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Valahogy összehozott velük a véletlen.

De mielőtt kezdődik a ribizés: 2-vel jártam csak.

2014. dec. 5. 22:10
 32/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gáz... Nekem is kb ezek jöttek be. A külső amit leírsz egy tipikus férfias külső, a nők nagy részének ez jön be. Valakit viszont ki lehet kergetni a világból egy szőrös mellkas látványával. Nem vagyunk egyformák.


Szíved joga olyannal kezdeni, aki tetszik... Megnyugtatlak, vannak ilyen pasik (nekem is van egy példányom :D)

2014. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet ellentét a filmek terén (is). Ha az egyik csak a horrorfilmeket szereti, a másik meg a romantikusokat, akkor együtt nehezen fogják ugyanazt élvezni, azért ez lényeges.. Persze idősebb korban nem annyira, de fiatalon számít, hogy ki hogyan szórakozik és mik a közös pontok. Én tekintettel vagyok a páromra, ő nem csipázza a drámákat és meg a zombikat, de van átfedés az érdeklődésünkben. Zenében dettó.

Lehet egy csaj vagy srác bármilyen normális, meg rendes, meg szép, ha az egyik metál koncertre jár, meg kocsmázni, a másik meg diszkózik és csak puccos night clubokat látogat. Soha nem fognak összejönni.


A pénz kérdése szerintem alap. Nem a csórikat hajkurássza a kérdező, csak nem érdekli, hogy valaki mennyire tehetős. Ez egy nagyon szimpatikus dolog szerintem. Persze hosszú kapcsolatban nem árt, ha a srác is fel tud mutatni valami jövedelmet, de nem kell milliomosnak lenni a boldogsághoz.

2014. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
40%
A kérdező nem vérszegény, hülye szegény! (Komolyan.)
2014. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#34: "Egy Camel rendel a nagypapinak..." ;D


#15-ös megmondta a tutit, tökéletes állásfoglalás. Így kéne minden nőnek és férfinak hozzáállnia, és nem sorolgatni, hogy göndör zöld hajú, sárga szemű, világoskék bőrű stb. Már a külső alapján történő kategorizálással kizártok rengeteg értékes embert... de csináljátok csak nyugodtan. A nők hülyék!

2014. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Nálam kevésbé számít a külső, de ez töbszörösen visszajön egyéb belső tulajdonságoknál. Érdeklődési kör nem baj ha nem ugyan az, de nem lehet teljesen más( ha én Dimmu Borgirt hallgatok ne hallgasson agymosó, butító zenét).

2014. dec. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
#36-18F
2014. dec. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Boldog karácsonyt, kérdező. Csak nem még mindig nincs pasid?
2014. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
rosszul állsz hozzá,vagy magad maradsz,vagy pont olyan lesz melletted akit egyáltalán nem akarnál...majd meglátod.
2014. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nekem is meg volt az a bizonyos típus,ami tetszett nekem,mégis megfogott olykor az ellentéte.Mostani barátom barna szemű,sötét barna hajú,amilyet én szeretek,de előtte volt az ellentétje is.Amíg nem ragaszkodsz görcsösen az ideálodhoz,addig szerintem nincs gáz.
2015. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!