Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj, az én elvárás...

Velem van a baj, az én elvárásaim magasak?

Figyelt kérdés

Engem csinos, intelligens, nyitott lánynak mondanak. Nincs barátom egy ideje. Jelentkezők voltak és lennének is, de én nem szeretnék összejönni senkivel, csak azért, hogy legyen barátom.


Nincsenek hatalmas elvárásaim, ne legyen ostoba az illető, jöjjünk ki jól. Nyilván nem hátrány, ha tetszik külsőre is, de pl. nem szeretem, ha valaki pénzes (kínosan érzem magam mindig, ha kapok valamit, ami nem apró odafigyelés, hanem drága holmi).


A barátaim szerint adjak alább az elvárásaimnak... Úgy gondolom, hogy ez butaság, mert nem a tökéleteset várom, egyszerűen csak azt szeretném, hogy megfogjon az illetőben valami.


Szerintetek velem van a baj? Az én "elvárásaim" túl nagyok?


19L


2014. máj. 18. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha voltak jelentkezők és nem tetszettek neked akkor neked nagyok az elvárásaid.
2014. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem feltétlenül így van, mert pl. volt egy srác, tetszett kívül-belül, aztán kiderült, hogy teljesen megbízhatatlan. Ilyennel meg felesleges összejönni, csak én jövök ki rosszul belőle hosszú távon.
2014. máj. 18. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a te hibád
2014. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha voltak jelentkezők és nem tetszettek neked akkor neked nagyok az elvárásaid."


Ezen megakadt a szemem és nagyon nem értek vele egyet. Egy jó kapcsolathoz olyan emberek kellenek, akik legalább nagyjából összeillenek, egyáltalán nem biztos, hogy működőképes lesz az a kapcsolat, ha rögtön az első jelentkezőnek, akinek tetszünk, igent mondunk.


Én azt mondom, bizonyos reális elvárásoknak lenniük kell, hiszen nem mindegy, hogy ki lesz a társunk, esetleg végül kivel kötjük össze az életünket.

2014. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled meg az elvárásaiddal sem, sőt teljesen egészségesen gondolkodsz. Önmagadat nem adod fel.
2014. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát az nem baj, ha inkább a belső alapján válogatsz. Sőt! Nem kell csak azért összejönni valakivel, hogy legyen valaki. Szóval igazad van.


23/F

2014. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!