Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tapadnak rám a túlsúlyos...

Miért tapadnak rám a túlsúlyos vagy fiús kinézetű csajok, miért van ez így? Ennyire csúnya fiú lennék ezek szerint?

Figyelt kérdés
Pedig már volt barátnőm és nem volt kövér, bár igaz inkább átlagos típus volt külsőre, de azért akkor is, ezekhez a csajokhoz képest sokkal vonzóbb volt. Nem értem miért olyan csajok kezdeményeznek meg nyomulnak rám maguktól, akik egyáltalán nem is vonzanak. Legalább, ha vékony lenne, mert én is vékony vagyok és jobban vonz a vékony alkat, de így nem megy. Most rossz ember vagyok biztos azt mondjátok. :(
2014. dec. 8. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ejj már megint csak a külsőt nézed, lehet aranyszívük van...:D
2014. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, mennyire vagy csúnya, de ha egy srác kifejezetten vékony, az például nekem alapból nem tetszik.

Nyilván annak a típusnak sem tetszel többségben, akik neked tetszenének. Ez van. De ne add fel, mint mondják, a szerencse forgandó lehet. :)

2014. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de könynen beszélsz te lányként, semmit se kell tenned!
2014. dec. 8. 14:01
 4/6 anonim válasza:
a fius lányok meg a kövérek a csúnya fiukra tapadnak mert csak azoknál van esélyük
2014. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem hagyjanak, azért exem se volt bányarém, egész jó teste volt meg előző csajoknak is, most miért kéne nekem olyannal lennem, aki nem vonz?
2014. dec. 8. 14:50
 6/6 anonim válasza:
fhu öregem ilyen hozzáállással nem csodálom hogy te ideállodból senki se szeretne xddddd
2017. júl. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!