Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hozzátok szoktak odamenni az...

Hozzátok szoktak odamenni az utcán/tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés

Volt hogy egy nap többen is odajöttek hozzám fiúk lányok egyaránt... Nem értettem mi lehetett.A fiú azzal jött, hogy lehengerlő vagyok, meg tetszik neki a stílusom, a lány pedig hogy milyen tök jó hogy ilyen sokat mosolygok és maradjak ilyen.


Általános szokásom hogy a szám kb normál állapotában is mosolyog és mindenkire szoktam mosolyogni az utcán. Lehet ezt egyfajta hobbinak is nevezni, jókat szoktam mulatni a reakciókon... Meg van hogy random megdicsérek embereket, egy idős bácsi kalapját egy fiatalabb kislány haját stb. Szeretem látni ahogy feldobódik az emberek kedve. Ti szoktatok másokat leszólítani, megjegyezni dolgokat, ha tetszik valami? Hozzátok gyakran jönnek oda idegenek?

20/L


2014. dec. 8. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azt veszem észre inkább félnek kicsit.
2014. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 opened paradise ***** válasza:
Előfordul és nem csak a "Tesó, há' mennyi az idő?!" kaliberek. Ha normálisnak tűnik,akkor jól is esik,hogy megszólít,amúgy eléggé rá szoktam parázni.
2014. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hmm ez tetszik.:)
2014. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem mikor dicsérsz meg?
2014. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
én csak akkor értékelném ha szivből mondaná mint a kérdező de felénk a bunkó rézbűrűeknek a szokása ez hogy oda mondogatják azt ami elsőnek "eszükbe" jut.
2014. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tőlem inkább tartanak, vagy közömbösek az emberek úgy látom, és érzem. Elég negatív lehet a kisugárzásom. Maximum akkor állnak velem szóba de nagy ritkán, egy évben 2x, ha nincs senki más a közelben, meg inkább az idősebbek.
2014. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem nagyon. Persze a kéregetők így is megtalálnak.
2014. dec. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak az ellenőrök. Egész úton életunt, mindent utáló pofát szoktam vágni.

Nem szoktam odamenni senkihez, nekem már az is szorongással jár ha valakit megkérek, hogy jelezzen, vagy hogy álljon félre, hogy le tudjak szállni.

25F

2014. dec. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Több ilyen belevaló, életvidám, közvetlen lány kéne erre az elcseszett világra, mert manapság sajnos a lányok igen nagy része lekezelő, nagyképű, flegma. Ne változz meg, maradj ilyen mosolygós, pozitív! Jó látni, hogy azért még akadnak kivételek...
2014. dec. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Elég sokszor pedig fiu vagyok minden korosztályból a fiatal lányok valamit mindig kitalálnak hogy szóba elegyedjenek a nénikék meg megjegyzik hogy szép okos fiu bár nem tudom miből a következtetés van akivel csak úgy beszélgetek mindenről mindig van partner dumálni flörtölni
2014. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!