Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem volt még barátnőm, mit...

Nem volt még barátnőm, mit kell mondani egy lánynak ha meg akarok vele ismerkedni? Bátorságom az nem nagyon van oda menni valakihez is! 25f

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha nincs bátorságod interneten egyszerűbb ismerkedni, végül ha már jól megismertétek egymást elhívhatod valahova. De amúgy buliban, suliban, munkahelyen. bárhol lehet próbálkozni, a legtöbb lány nem bunkó és nem küld el, de olyanra is van példa. Pozitívan állj hozzá.
2014. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Természetesen kell viselkedni és saját magadat kell adni mintha a haveroddal ,barátoddal lennél persze azért ne adj neki vállast a lényeg ,h csak lazán ,normálisan beszélgess vele.Ne játszd meg magad stb...
2014. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Neten próbálkoztam de csak az önbizalmamat vette el.Élesbe meg nem merek oda menni senkihez.Mit kéne mondani egy idegennek?
2014. dec. 9. 16:50
 4/27 anonim ***** válasza:
Légy kreatív, az adott helyzettől függ. Pl ha kutyát sétáltat akkor már meg is van egy jó téma :D A kutyák, vagy ha könyvet olvas. Arra figyelj hogy rohanó lánynál nem érdemes próbálkozni, tehát ha siet. Esetleg nem jársz valahova? Járj valami sportra ahol lehet lányokat találni, vagy könyvtár.
2014. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
nem járok el sehova!Nincs bátorságom oda menni senkihez.
2014. dec. 9. 16:58
 6/27 anonim ***** válasza:

Pedig össze kell szedned magad és bátornak lenni, ha akarsz magadnak barátnőt.

Ne legyél tutyi-mutyi!

2014. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%

Nekem se megy ez élőbe valahogy de nem baj... Egyik barátnőmet egy társkeresőn ismertem meg, másikat meg egész véletlen a facebookon... Tehát ez is internet egy csoportba elkezdtünk valamiről beszélgetni és egymásba szerettünk, teljesen véletlen hozta az élet, nem kerestem senkit...


Tavaly pedig szilveszterkor egy házibuliban flörtöltem egy lánnyal, azt hittem lesz köztünk valami, de hamar rájöttem nem illünk össze. De ilyen baráti összejöveteleknél is nagyon könnyű ismerkedni, én se tudok mondjuk utcán spontán odamenni valakihez, hogy szia de csinod vagy blablabla...


De biztos vagyok benne, hogy nem fogok egyedül maradni hiszen már eddig is voltak kapcsolataim meg lehetőségek :) Munkahely ill egyetem is egy lehetőség pl

2014. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Akkor mondogasd magadnak hogy mostantól férfi leszel, és igenis oda mész egy lányhoz és jól elbeszélgetsz vele! Gyerünk ember, szedd össze magad. :D Én is azt hittem hogy nehéz de ha egyszer túl vagy rajta elég egyszerű lesz.
2014. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

A 7. vagyok, nagyon sok ember soha az életben nem megy oda a metron vagy az utcán egy lányhoz. Az se tudja mit mondjon, másik meg nem ilyen beállítottságú...


Ilyen embereknek ott a lehetőség ismerkedni munkahelyen, iskolában ha még tanul, baráti társaság által egy összejövetelkor. Esetleg beiratkozol valahova táncoktatásra, és ott egy lánnyal...


Semmi szükség nincs arra, hogy az utcán egy vadidegen emberhez odamenj, és leszólítsd mert millió lehetőség van még az életben, csak ne ülj a négy fal között egész nap

25F :)

2014. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
meló helyen sok nő van de egyhez se merek oda menni!Tényleg ne tudnák mit mondani bárkinek is,csak le járatnám magamat.Ez már nagyon idegesit!
2014. dec. 9. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!