Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem volt még barátnőm, mit...

Nem volt még barátnőm, mit kell mondani egy lánynak ha meg akarok vele ismerkedni? Bátorságom az nem nagyon van oda menni valakihez is! 25f

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 16:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A 18-as válaszoló szerintem nagyon jól megfogta a probléma lényegét.

Azt kell tudatosítani leginkább, hogy a nők nem egy másik, idegen fajhoz tartoznak. Elsősorban ők is emberek, és csak másodsorban nők. Ha tudsz férfiakkal beszélgetni, tudsz nőkkel is.

Azt akarom mondani, hogy tekints a csajokra úgy mint ahogy a legjobb férfi haverjaidra.

Csak annyi a különbség, hogy a csajt még meg is akarod dugni. :)

Javaslom a gyakorlást is. Vagy kikosarazás gyűjtést. Odamenni / keveredni csajokhoz, beszélgetni velük, táncolni, szórakozni, játszani. Vagyis nem kifejezetten párkapcsolat kezdeményezés céljából a társaságukban lenni.

Van amikor magától adja a helyzet magát, csak nem kell ráparázni. Ha szimpi vagy a csajnak valószínűleg úgyis segíteni fog. Nem csak neked kell beszélned.

Sőt a nők többnyire rengeteget tudnak beszélni. :)

2014. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerülni fog neked is, én is ugyan ilyen voltam, de aztán okultam, és szépen lassan elkezdtem beszélgetni lányokkal, majd jóval később elhívtam randira,aztán összejöttünk, és ma is vele vagyok
2014. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem szoktam el járni sehova!Nem szokták keresni a társaságom.Én meg nem merek oda menni egyhez se.
2014. dec. 13. 22:38
 24/27 anonim ***** válasza:

Hát akkor éppen itt az ideje változtatni ezen a sehova se eljárás témán. Pesten rohadt sok lehetőség van (igény szerint itt konkrétumokat is tudok ajánlani), de szerintem vidéken is.

Filmklubok, társasjáték estek, előadások, kirándulások, csoportos kiállítás látogatások, bulik, táncházak... Ilyenekre kell eljárni. Fürtökben lógnak az ilyen helyeken a jobbnál jobb szingli csajok. Otthon, meg a buszon, meg a munkahelyen senki nem fog odamenni hozzád, hogy tessék itt vagyok...

2014. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
De ha el mennék valahova akkor se kellenék senkinek ha eddig se kellettem,pedig régebben el jártam.
2014. dec. 14. 20:17
 26/27 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos nem tudunk segíteni. Nincs semmi olyan fix mondanivaló amivel tuti befűzhető egy csaj hosszútávú kapcsolatra.

Alapesetben nem is kell semmi nyálas, romantikus mutatvány. Csak emberszámba venni őket. Egy kis udvariasságot, előzékenységet azért meg szokták jegyezni (kinyitod előtte az ajtót, előre engeded, meghallgatod, nem vágsz a szavába...).

Jó téma lehet a nyaralás, szabadság, utazások, család, sportok, hobbik.

Persze nem úgy, hogy odamész, és rákérdezel, hogy szeret -e teniszezni.

De ha szembe jöttök egymással a folyosón, egy mosoly kíséretében nyugodtan rá lehet köszönni az idegen csajokra is.

Vagy többször együtt utaztok a villamoson, akkor oda lehet hozzá menni. Köszönni, és megkérdezni, hogy hogysmint, vagy hogy hogy telt a hétvégéje. Meghallgatni. Aztán ha ő is visszakérdez, normálisan válaszolni, hogy hamar eltelt, vagy kirándulni voltál, vagy vidéken, vagy akármi.

Ja és ha szünet van a társalgásban, és nem tudod a nevét, vagy szerinted ő a tiédet, akkor bemutatkozni. Hogy egyébként xy vagyok a tudomisén marketing osztályról.

Ha kétszer, háromszor így elbeszélgettek egymással, akkor meg el lehet hívni randira. Felvetni, hogy nem lenne -e kedve valamikor dumcsizni egy kicsit. Elkérni a telefonszámát. Vagy tudom is én facebookon bejelölni ismerősnek, és ott randira terelni egy beszélgetést. Ha hajlik rá az már fél siker. Akkor önbizalom, mert nem vagy rossz nála.

2014. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Bár ilyen egyszrű lenne!
2014. dec. 15. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!