Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem volt még barátnőm, mit...

Nem volt még barátnőm, mit kell mondani egy lánynak ha meg akarok vele ismerkedni? Bátorságom az nem nagyon van oda menni valakihez is! 25f

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 16:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol? Menj oda és segíts az egyik kolléganődnek, vagy ha van kezdő lány tanítsd be. :D Légy bátor, arra gondolj hogy veszíteni valód nincs
2014. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Barátkozz vele! Csak vannak barátaid nem??

Ne felszedni akard, hanem megismerni, ahogy az előző mondtad, felajánlod valamiben a segítséged, vagy valami hülye kamu kérdéssel odamész, hogy nem tudod blablabla és valamit kérdezel. Esetleg olyan lányhoz mentél oda, aki nemrég óta dolgozik ott, akkor megkérdezed te mióta vagy itt, mit csinált előtte, beszélgetsz vele tök általános dolgokról.

Jóban lesztek, már nyugodtan megtudod kérdezni milyen napja volt, aztán rátérhetsz hogy elhívod mondjuk egy teaházba...


Barátságból szerelem, hallottál már róla nem :)? Nem kell egyből rátérni a lényegre, és ha nem akar semmit akkor se elvesztegetett idő, valakivel társalogtál :)

2014. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
nincs konkrétan senki!szerintem nekem nem menne eddig se ment!
2014. dec. 9. 17:50
 14/27 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással nem is fog.


Mi leírtunk pár hasznos tanácsot, a többi rajtad múlik.

Ha meg sem próbálod, akkor honnan tudod, hogy nem fog menni?

2014. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok,még nem volt batátnőm!Nem merek oda menni a nőkhöz.A köszönésen kivül nem nagyon tudnék mondani bármit is annyira izgulnnék!Csak be égés lenne.Ez egyre jobban idegesit hogy ilyen béna vagyok!
2014. dec. 9. 18:16
 16/27 anonim ***** válasza:
Akkor, ha valakin új ruha van, és tetszik, akkor a köszönés után mondd azt, hogy milyen jól néz ki. Már ez is jobb, mint a csak köszönés.
2014. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Jó,de pár mundat után nem tudnék mondani semmit,de még addig se jutottam el.
2014. dec. 10. 19:04
 18/27 anonim ***** válasza:

Van egy ugyan ilyen barátom mint te, csak ő 27 éves.

A lányok nem egy másik bolygóról érkezett idegen lények, ha vannak barátaid egy sráccal tudsz beszélgetni akkor egy csajjal is tudsz.

Akkor menj oda egy olyan nőhöz aki egyáltalán nem szimpatikus és akkor nincs stressz, hogy többet akarsz tőle és amiatt izgulsz.

Már ez szerintem egy előrelépés

2014. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Szerintem először próbálkozz olyan lányoknál, akik csak kicsit tetszenek, hogy ne azokat "puskázd el", akik a legjobban tetszenek.
2014. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Akkor is csak le járatnám magamat.Rondának se tudnám mit kéne mondani.
2014. dec. 11. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!