Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bunkó vagyok ha egy lánynak...

Bunkó vagyok ha egy lánynak őszinte választ adtam, ha egyszer ő maga kért őszinte választ? Mindenki szerint igen, szerintem meg nem. Most vagy ők a hülyék vagy én.

Figyelt kérdés

Lány az osztályomból régóta mosolyog, teszi veszi magát előttem. Mivel meleg vagyok, de nem nyíltan, ezért mit tehetek-úgy teszek mintha észre se venném.

A lány úgy tűnik összeszedte magát és odajött hozzám egy bulin, és elmondta hogy tetszem neki, de látja hogy nem igazán veszem észre. Megkért, adjak őszinte választ, van -e esélye.

Megkérdeztem: őszintén? Igen. Akkor a válaszom: nincs, zéró az esély.

Kérdés: de miért? De őszintén. Van valakid? Tudom, hogy nincs, sose láttalak még senkivel. Kérdésem: tényleg őszintén? Tényleg. Akkor a válasz: meleg vagyok, így semmi esélyed. De ha nem lennék meleg, te akkor se kellenél, mert a bőröd színe kizár bármit. Utálom a dakotákat.


Erre telekürtöli a világot hogy mekkora paraszt vagyok, hogy beszéltem vele.

Miért, hogy beszéltem? A többiek szerint is bunkó voltam.

De miért? Mert nem mézesmázos kamut nyomtam, hanem őszintén válaszoltam-miközben ő kérte épp az őszinte választ.


Ja és ha valami szuperagy elkezdene hőzöngeni az utálom a dakotákat kitételen: jogom van azt utálni akit akarok. Akár minden ok nélkül is.


2014. dec. 14. 09:41
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Jó fartúrást, haver! Inkább koptasson le engem 10 lány, minthogy meleg legyek...
2014. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Szergej55 ***** válasza:
Valaki adjon már egy kekszet a kérdezőnek! Egyébként teljesen jó ez így, nem kellett volna semmit szépítgetni, a nyomorultakat pedig leszarni.
2014. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

???

Mondtam én hogy bármit is elvárok?

Én meleg vagyok kinek tetszik kinek nem nem érdekel.

XY-nak nem tetszik: hát ne tetsszen. Ott forduljon fel a nemtetszésével együtt.

Egyébként döbbenet hogy egyesek jobban tudják mi zavar engem mint én magam. Röhej.

"Zavar a csaj sikeressége"

Na ja. A sast is zavarja biztos hogy a verebek búzaszemet találtak...



nem tudom, hogy várhatod, hogy téged elfogadjanak, ha te magad sem vagy képes toleránsnak lenni..

2014. dec. 14. 12:12
 34/36 A kérdező kommentje:

Hihehetlen ostoba vagy ha azt hiszed ez kívánságműsor.

Otthon ülök és mélázok magamban: na mi legyek? hetero vagy homo? Hm na jó leszek homo.

Hát ez nem így működik.



minthogy meleg legyek..

2014. dec. 14. 12:13
 35/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy bunkó, de azért finomabban is közölhetted volna vele.
2014. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

hát a homoságtól függetlenül. Túl reagálod ezt az egészet kérdező, nem tudom ebből lehet-e következtetni arra hogy ez azért van mert te is tudod hogy tényleg az voltál.


De, na az voltál azt ennyi, felesleges ebből akkora ügyet csinálni, eleve kiírtad a kérdést, ergo te se voltál biztos benne [habár ezt írtad de akkor mi a tökömnek a kérdés],, hát most már úgyis mind1.


pont most mondtad "nem tudom, hogy várhatod, hogy téged elfogadjanak, ha te magad sem vagy képes toleránsnak lenni.."


na tessék most te is pöts voltál azt kész, ezen nincs mit cifrázni, mind1 mi volt az indokod, most attól nem vagy kevésbé pöts ha mondjuk pont X csaj is esetleg egy hülye pitsa [ hááát, talán egy kicsit ]. Inkább akkor érne, ha ő is hülye lett volna veled, de ha pl szépen stb kérdezte meg kedves volt akkor te voltál a pöts.

2014. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!