Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti komolya pedofilnak tartjáto...

Ti komolya pedofilnak tartjátok az olyan huszonéves fiúkat, akiknek bejönnek a tini csajok? Csak szerintem fura, hogy mindenki pedozza őket, közben meg gyakran látom bulikban is h idősebb fiúk kavarnak tini csajokkal?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is túloznak azért, de sok itt az idióta, nem kell velük foglalkozni.
2014. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 14 alatti csajnál, az tényleg pedofil. És büntetendő is, szóval nem kell ez a teljesen rendben van.
2014. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
2-esnek igaza van, de aki 20-on éves létére 14-15 éves csajokkal kavar, na hát annál sincsen rendben valami nagyon.
2014. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Azért vannak ebben differenciák. Egy 20 éves srác és egy 16 éves lány pl. még elfogadható is lenne (ha nem az én lányom) ... De pl. 27-28 éves férfi, 14 éves lánnyal már elég gáz ...
2014. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ha mondjuk egy 25 éves fiúnak egy 13-14 éves lány kell, azért az nem normális dolog

de mondjuk egy 16-18 éves lánynál azért már más

2014. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

a pedofília nemileg éretlenek iránti vonzalmat jelent, ez valóban betegség. De egy mai átlagos 14éves lány már nemileg érett, ez tehát nem pedofília. Persze az erkölcs egy másik dolog, ami alapján lehet vagy nem lehet helyesnek nevezni.


És valóban, 18 éves felettiek részére 14 év a beleegyezési korhatár.

2014. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartom annak, mondjuk nekem nem jönnek be a tini csajok, de megértem ezeket a fiúkat h nem akarnak görcsölni a saját korosztályukkal vagy idősebekkel akik még le is nézik őket és a náluk még érettebb pasikkal kavarnak, csak elfelejtik h ez tizenéves korukban is így volt...
2014. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki tegnap kiírta ennek a konkrét kifejtését? Mármint hogy te a tinikhez vonzódsz és menj-e orvoshoz, mert ha igen, jogtalannak érzem a felháborodásodat (ha a válaszolók miatt van. Ha azóta valakitől még + megkaptad, akkor meg sem szólalok), mert kaptál használhatókat és nem előítéleteseket.
2014. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sok a tudatlan ember. A tinikhez való vonzódás az efebofília, semmi köze a pedofíliához.
2014. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, 22 éves. Saját bevallása szerint a 12 éves vagy annál fiatalabb lányokra bukik, vagyis egy az egyben pedofil. Azt mondta, elment emiatt orvoshoz is, de az orvos nem segített rajta, csak fel akarta jelenteni.

Mit tehetnék, hogy segítsek neki kimászni ebből, ha már az orvos se segít? Mert szerintem azzal a lépésével, hogy elment hozzá, már magának is bevallotta, hogy beteg, és segítségre szorul, csak éppen nem kap.


A kérdésedre válaszolva pedig: hány éves vagy, és hány éves lányok tetszenek neked? Mert nem mindegy, hogy 16-17 évesröl van szó, vagy 13-ról. Mert ha 13, akkor igen, az már gáz.

2014. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!