Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha egy lány nem...

Mit tegyek, ha egy lány nem hagyja hogy megsimogassam vagy megcsókoljam első randi után?

Figyelt kérdés
Menthető még onnan valahogy a helyzet, vagy ez az egy elutasítás végleg rányomja a bélyegét és már nem tud vonzódni, pasiként rám gondolni?

2014. dec. 14. 16:59
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
de ez a megy minden gördülékenyen, hát nem tudom,mert figyelj nekem egy szép lánynál sem megy gördülékenyen, csak a nagyon taszító lányok kívánták eddig tőlem a csókot, szóval nem hinném h ez jó szűrő, a vonzó lányok akiknél a fél világ próbálkozik tesztelik a fiúkat talán hogy mennyire kitartóak, nem?
2014. dec. 14. 17:08
 12/30 anonim ***** válasza:
Nem tesztel. Ha első randin nem hagyja magát megcsókolni egy lány, később se fogja hagyni.
2014. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
de valamit nem lehetne tenni az ügy érdekében, hisz semmi sem lehetetlen
2014. dec. 14. 17:16
 14/30 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd már békén. Nem kíváncsi a nyomulós pofádra.
2014. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
54%
Szerintem ne add fel nincs meg veszve a lanyok nagy resze nem szokta hagyni a csokot rogton az elso randin. Lehet hogy felenk... kezdemenyezz te de ne legyel nyomulos es szep lassan meg lesz az.:) Ha tetszik a lany akkor megeri kivarni.:)
2014. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve, ha a csajnak nem jön be. Akkor hagyd békén.
2014. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

14 én meg arra amit pofázol nem vagyok kíváncsi


15 én is úgy gondolom, hogy csak tesztel és minden sráccal ilyenek a lányok, akikre tényleg rengetegen hajtanak, csak egy gond van a kivárással, hogy közben csomó más srác is nyomul rá, meg flörtöl velük, szóval nem akarom lekésni sem a dolgot.

2014. dec. 14. 17:27
 18/30 anonim ***** válasza:

Akkor ne add fel és próbálkozz.

De ha folyton elutasító és beszólogat továbbra is akkor koptasd le és keress egy normálisat.

Nálam ha bunkó és elutasító randin egy személy akkor bekaphatja ha nem kíváncsi rám nem kényszer.

Keresek egy sokkal normálisabbat aki megbecsül és jól érzi velem magát ennyi.

2014. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
egész életem egy keresés már lassan, mert aki tetszik mind közömbös volt eddig, nem akarom ezt is elszalasztani és "hagyni"
2014. dec. 14. 17:35
 20/30 anonim válasza:
ne engedd el egyszer "megadja magát":D:)
2014. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!