Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha egy lány nem...

Mit tegyek, ha egy lány nem hagyja hogy megsimogassam vagy megcsókoljam első randi után?

Figyelt kérdés
Menthető még onnan valahogy a helyzet, vagy ez az egy elutasítás végleg rányomja a bélyegét és már nem tud vonzódni, pasiként rám gondolni?

2014. dec. 14. 16:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ha friss az ismeretség, én se szívesen csókolóznék az első randin. Hiába tetszik az illető, azért mégis egy kvázi idegen emberről van szó. Majd, ha kicsit jobban megismertem és a fizikai vonzalmon kívül a belső tulajdonságai is tetszenek. Anélkül egyszerűen nem tudom elengedni magam.

A te esetedben nem az a baj, hogy nem engedi a csókot, hanem, hogy próbál megbántani. Mer ez mégis mi? Mi az, hogy tesztel? Ne teszteljen, főleg ne így, ez akkora bunkóság. Szerintem hagyd a fenébe. Inkább legyél egyedül, mintsem egy tapló csajra vesztegesd az időd.

2014. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
de a lányok mindenkivel ilyenek nem?
2014. dec. 15. 13:51
 23/30 A kérdező kommentje:
am eddig nem volt senkim, egész életem egyedül töltöttem lassan beleőrülök, a hülye természet adta vágyaimtól is, amiket nem tudok kiélni, ezért van rá szükségem
2014. dec. 15. 13:51
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen lányokat ismersz, én úgy l'art pour l'art nem szoktam senkit se oltogatni, főleg nem azt, aki tetszik. Szoktam poénból ugratni másokat, és igen, néha vannak csípős beszólásaim, de soha sem a másik megbántása a cél. Egyszerűen ilyen a humorom, ez van akinek tetszik, van akinek nem. A tesztelést meg eleve nem értem, mit tesztel így az ember? Mikor telik be a pohár és hagynak faképnél, vagy mi?
2014. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
engem minden lány aki szép és vonzó próbál megalázni, beszólogat, vagy iszonyatosan flegma
2014. dec. 15. 16:29
 26/30 anonim ***** válasza:
Akkor eleve rossz a felhozatal. Szerintem keress új társaságot.
2014. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Gyerekek, ne legyetek ostobák! Ha a férfiak minden női nemre meghátráltak volna, már rég kihalt volna az emberiség.
2014. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak már rég nem a fajfenntartás az elsődleges cél. Nem hiszem, hogy manapság bármelyik férfinak is ki kéne tartania egy olyan nő mellett, aki folyamatosan elutasítja, ráadásul meg is alázza.
2014. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
a baj h más sincs
2014. dec. 15. 23:34
 30/30 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nincs? Már bepróbálkoztál az összes nőnél, vagy mi? Mindig van más. Keress új társaságot új lányokkal.
2014. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!