Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak neki, hogy ne...

Mit írjak neki, hogy ne legyen nyomulós, de mégis felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és egy fiúra szeretnék ráírni, aki tetszik. Elég nyilvánvaló, hogy tetszik nekem, teljesen máshogy viselkedem a közelében, de eddig nem úgy néz ki, hogy ez feltűnt neki :D

Rá szeretnék írni Fb-on. Mit gondoltok, mi lehetne jó téma? Lehetőleg olyan kéne, amivel nem hozom magam kínos helyzetbe, ugyanis évfolyamtársam, közös németóránk van hetente egyszer, és ott nem szeretnék elsüllyedni szégyenemben. Ötletek?



2014. dec. 17. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves 10#-es.

Amint látom, igencsak problémás számodra az értőolvasás, vagy csak a szavaimat szeretnéd kifordítani?

Igazából, teljesen mindegy, nem látom jelentőségét sem pedig értelmét ezen vitázni.

2014. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9-es! Itt nálunk konkrétan olyan nyomi fiúk vannak, hogy ha a lány nem kezdeményez akkor nem is történik semmi.
2014. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

)-es: Abszolút egyetértek, én sem tudnék kezdeményezni fiúnál/férfinél... Mindig is úgy vallottam, hogy a lányhoz megy oda a férfi, ettől lesz férfi, hogy van bátorsága, magabiztossága és célja.. :) Legalábbis nekem ez az első lépcsőfok, hogy igazán férfinek vegyem az illetőt. Természetesen azért mosolygok rá, meg ilyesmi, de odamenni? Na azt biztosan nem, nekem a büszkeségem nem engedi! :)

12-es, ha olyan a fiú nem is kellene mondjuk nekem, mert nem is tetszene, mert nem olyan férfi, akit én keresek... :) Akkor sem kezdeményeznék, inkább egyedül lennék, amíg megjön az az egyén, aki már mer kezdeményezni.. :) Nem az számít, hogy minél több pasid legyen, hanem az, hogy aki van, az veled is maradjon,hogy legyen meg a harmónia meg a tűz kettőtök között, és én mindig is úgy vallottam, hogy ehhez a fiúnak küzdenie kell, hogy a lány kezét elnyerje. Lehet pont ezért nincs még párom, de szerintem megéri várni az ilyen férfire! :)

18/L :D

2014. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13-as vagyok, látom elgépeltem, az első részét, amit írtam a 9-esnek címeztem :)
2014. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én meg a 12-es voltam. :D Kedves utolsó, pont ezért vagyok én is singli. :D Megfogalmaztad a dolgot rendesen.
2014. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!