Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik lányt választanád...

Melyik lányt választanád ebben az esetben?

Figyelt kérdés

1. A lányt, akit fűzöl egy ideje, csak még kéreti magát.


vagy


2. Akivel megismerkedtél egy buliban, kicsit vadabb, nyitottabb természet.


2014. dec. 24. 20:17
1 2 3
 11/24 RRR ***** válasza:

kérdező!

próbáld ezt egy időben és helyen elérni:DDDD

2014. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Végül is... Párhuzamos kavarás. ;)
2014. dec. 24. 20:35
 13/24 anonim ***** válasza:

Ez a "két szék között földre lehet esni" hú de ismerős nekem bas**za ki :D


Én mindig a tüzesebbet választottam, aztán pedig földreestem :D na de nembaj, megérte, jól döntöttem, mert akkor a szívem után mentem.


Jó tanács, hogy sok vasat kell a tűzben tartani :D


De erről jut eszembe, volt mikor 3-4 volt bent és elment egyszerre, aztán egyből bejött egy 5. még addig ismeretlen vki xD

2014. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
:)
2014. dec. 24. 20:43
 15/24 anonim ***** válasza:
Az 1. nem akar semmit tőled, a 2. pedig ribi. A 2.-at válaszd, de csak dugásra!
2014. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező tanuld meg:

- Olyan nincsen, hogy "nem olyan lány vagyok" :D Minden bugyi nedvesedik és lecsúszik azonnal, max nem neked, de van a az pasi :)))

- Amelyik csajt 2 napnál tovább kell fűzni (igazság szerint 4 óránál tovább) az az idődet húzza, és lapát

- Amelyik meg akarja mondani mit tegyél: lapát

- Amelyik mégis eljátsza, hogy ő nem olyan lány: nem őszinte, és főleg nem vállalja fel a vágyait, nőiességét, stb... alapból nem foglalkozunk vele

- Amelyik hisztizik, hogy mással is kavarsz: lapát!

- SOHA DE SOHA nem kérünk bocsánatot azért mert férfiak vagyunk :))) Ezt a hibát minden tizen-huszonéves elköveti, 40 felé rájössz mekkora h--e voltál fiatalon


Ha megtanulod, hogy SOHA nem adjuk át a gyeplőt egy csajnak, akkor többet tudsz mint sok harmincas is ;))))

2014. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó válasz kiégetett :D Ennyiből megmondani hogy nem akar, a másik meg qva... Hát ügyes :D

Amúgy kérdező, próbálkozz az elsőnél, de ha továbbra sincs semmi, hagyd a fenébe. Ezekből a bulis ismerkedésekből meg nem szokott hosszan tartó kapcsolat lenni. Bár, ha egy hónapig keféled, már jól jártál :D

2014. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Pedig van olyan zárkózott lány, akit bizony sokáig kell fűzni.
2014. dec. 24. 20:53
 19/24 anonim ***** válasza:
Nincs. Jól mondja a 16-os, egy lány vagy azonnal (max 1-2 napon belül) összejön veled, vagy soha.
2014. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16-os vajon hány éves lehet, ilyen nagy tapasztalttal. :D Egyébként jól megmondta a frankót.
2014. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!