Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik lányt választanád...

Melyik lányt választanád ebben az esetben?

Figyelt kérdés

1. A lányt, akit fűzöl egy ideje, csak még kéreti magát.


vagy


2. Akivel megismerkedtél egy buliban, kicsit vadabb, nyitottabb természet.


2014. dec. 24. 20:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#17


Amelyik csajt sokáig fűztem, az mind szívás volt idővel. Előbb utóbb mindig kiderült, hogy nem ér többet mint a "4 órás", csak legfeljebb 1-2-3 év után, és ugyanott vagy. Közben meg kihagyod a fiatalságod legszebb éveidet. miért? A hisztiért? A "ne szexelj mással mert kiakadok" -ért? , a börtönért, a pórázért amit rád rak? Hogy hiszti van ha meg mersz nézni egy másik feneket az utcán?

Egy idő után minden férfi (NEM pasi, és papucs, FÉRFI) erre azt mondja: hát a.....


Nem, azzal kezdünk aki hagy élni, aki hagy levegőt, aki nem görcsöl rá az életre, stb... A kis szüzikéknek ott vannak a "jajj soha nem lesz csajom mert randa vagyok", meg "bocs, hogy élek" lúzereknek!

Mert ők összeteszik kezüket lábukat ha rájuk néz egy csaj. Kinlódjanak vele ők, ők bármit benyelnek egy kis npi figyelemért és főleg egy szexért, és belőlük példás papucsok lesznek később is. A lúzerség fejben dől el! Márpedig ott változik valaki a legkevésbé.

2014. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#20


42. :DDD És midnig megszívtam ha komolyan vettem és fűztem sokat egy csajt. Jottányit nem érnek többet mint egy szabadelvű csaj. Sőt, azokkal történik az élet, megélik. Aki kéreti magát szerepet játszik, és unalmas is. konvenciók "szabályok" szerint él. Akármilyen ökörség is az a szabály. Az idődet rabolja.


Persze remek feleség, ha meg akarsz savanyodni 1-2-3 évtized alatt. De SEMMI több! És egy élethez k. kevés ám az, hogy neki szabályai vannak.

2014. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Jó néhány futó kaland után gondoltam, hogy ezzel a lánnyal "megállapodnék", úgy is rég volt már komolyabb kapcsolatom, ő meg pont az esetem.

Tudom, benne van a pakliban, hogy nem úgy alakulnak majd a dolgok, ahogy elképzelem, de vállalom a kockázatot.

2014. dec. 24. 21:20
 24/24 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg nézd meg hogy kedvel-e a lány. Nézd meg hogy reagál ha ilyen intímebb meg forróbb témát hozol fel neki, stb stb.


Nekem az az említett 5. pár nap alatt bejött úgy hogy volt pasija, akinek két, ismétlem két évig nem hagyta magához nyúlni, velem már az első pár hétben ottvolt, és ez a komoly kapcsolatos féle csaj, nagyon rendes máskülönben és bombanő :D


Egyszóval vannak csajok akik hosszú kapcsolat típusúak, és vannak akik nem, de mindkettőből az a legjobb ami hamar kapós féle is :D

2014. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!