Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nem bulizós csendes...

Egy nem bulizós csendes visszafogott lány a pasinak unalmas kisegér hatást kelt és nem is veszik észre az ilyeneket?

Figyelt kérdés

Csak mert már lassan teljesen azt érzem. Nem vagyok besavanyodott, de amint valaki megtudja h nem járok bulikba, diszkóba rögtön valami fura szerzetnek könyvel el, holott nekem az a fura ha valaki csak alkohollal érzi jól magát, sőt bulik nélkül nem érzi teljesnek az életét.

Már általános végén-középisk. elejétől tudtam pár dolgot sütni, azóta is szeretek a konyhában tenni-venni, ez a kortárs csajoknak meg valami olyan dolog ami miatt elkezdtek cikizni, talán csak irigykedtek de elég durva volt. Ki lettem közösítve csak mert nem csináltam azt mint egy átlagos tini: pia, bulik, pia haverok csavargás cigi... de ezek nekem nem is hiányoznak, hanem ami hiányzik az az hogy ezek miatt ne tartsanak valam ikülöncnek, csak mert nem olvadtam be a tömegbe hanem inkább mindig is azt tettem amit én akartam és nem azt amit a társaság vag ymások elvártak.

szerintetek velem van a baj vagy tényleg a kutyát nem érdekli ha valaki normális ? egy casjszi

23


2014. dec. 25. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó hogy magadat itt fényezed, de nem csak ez számít egy pasinak. És egy csaj tényleg ne legyen unalmas! Az ágyban sem. De ha visszafogott vagy, akkor ott sem vagy jó, ez tapasztalat...
2014. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem ez kelti az unalmas hatást, hanem ha ismerkedni akarok vele, és ő is azt mondja hogy nagyon szeretne, ennek ellenére egyszavas válaszokat kapok, rólam alig kérdez, és nekem kell kihúzni belőle mindent. Ilyenkor lehet hogy csak azért nem beszél mert visszafogottabb, félénk, de eléggé lelombozó tud lenni mikor érdeklődsz utána, aztán annyit válaszolgat hogy " igen, szoktam." aztán megint nem szól semmit.
2014. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!