Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idősebbek véleményét várom!...

Idősebbek véleményét várom! Ilyen esetben mit jelent, ha egy férfi elpirul?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki tetszik nekem, ezt közöltem is vele, igazából ismerkedtünk, általános témákról beszélgettünk, jól kijöttünk, de nem léptünk tovább, éreztem részéről a szimpátiát, de nem történt semmi, jelenleg egy ilyen haveri kapcsolat szinten állunk. Közöltem vele, hogy nekem tetszik, és megismerném. Erre mondta, hogy barátnője van, és ezen nem mehetünk túl, de szimpatikus vagyok neki, de megkell húznia a határt, és a dolgok ezt a részét itt le kell zárni. Elfogadtam. Közben elhülyültünk meg jót beszélgettünk, de iszonyatosan elpirult! Mondta is, hogy kényes neki a téma, mert álmában nem gondolta volna, hogy nekem ő tetszhet. Egy 38 éves férfiről van egyébként szó, életemben nem fordult elő, hogy egy férfi tiszta vörös lett volna a jelenlétemben, vagy egy ilyen téma kapcsán- ami szerintem nem volt ciki, felnőtt emberek módjára megbeszéltük a dolgokat, és még viccelődtünk is egymással. Szóval mit jelent ha egy férfi elpirul zavarában? Ez jelen esetben pozitív vagy negatív?


27N


2014. dec. 30. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

27 éves nőnek magyarázni az egyértelműt?


A fazonnak tetszel ez biztos, de tisztességesen játszik és nem csalja meg a mostani párját. Te is tiszteld ezt benne és ne lépd át a határt!

2014. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem vagyok idosebb, de csak nem kergetsz el vasvillaval, ha leirom a velemenyem :)

A pasik szeretik, ha bokolnak nekik, mivel -mint irtad- eleg hatarozottan kozolted vele, hogy nem kozombos szamodra, valoszinuleg egy hatarozott no vagy a szemeben, aki kimondja amit gondol, es stb.

Lehet, hogy nem ilyen nokkel hozta ossze eddig a sors, es varatlanul erte most.

De mivel leszogezte hogy baratnoje van (szerintem amugy korrekt dolog, ritka manapsag), ne kepzelj bele tobbet. Szerintem.

17L

2014. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, 27 éves nőnek magyarázni kell, mert mint ahogy írtam, ilyenben még nekem sem volt részem, és nem jellemző, hogy a társaságomban elpirulnak. :)

Tetszem neki, én is azt érzem, de nyilván tiszteletben tartom a döntését, ami kicsit nekem fájó, hogy elég sokat találkozunk, és így nehezebb túltenni magam az egészen. Ő nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy ez a "haveri" viszony megmaradjon.

2014. dec. 30. 23:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy utolsó jól írod, mondta a pasi, hogy nem volt ilyen dologban neki sem része, sose volt közkedvelt férfi, és fura neki a szitu, konkrétan mikor közöltem olyan zavarban volt, hogy kapkodta a levegőt és kereste a szavakat :D
2014. dec. 30. 23:26
 5/6 anonim válasza:
Így utólag, semmi rosszindulatból a srác felé de ha netán már nem lesz barátnője akkor még simán lehet valami, csak utána azért hagyj neki egy kis nyugalmi időszakot :)
2014. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na mi lett a sztori vége ? :D
2023. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!