Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálják ezt a itt...

Miért csinálják ezt a itt nagyon sokan? 21/F

Figyelt kérdés
Nap mint nap rengeteg olyan kérdést látni, hogy "Valaki beszélgetni?" vagy "Valaki ismerkedni?". Még ha oda is írja a nemét és a korát, és én esetleg írok neki, vagy nem ír vissza, vagy 1 üzenet után eltűnik. Az esetek 90 %-ában kb. ez van. Első üzenetre még válaszol aztán semmi. Meg, hogy beszélgessünk, de azért én hozzák fel témát, meg "nekem tökmindegy, csak unatkozok". Aztán semmi. Mondjátok meg nekem, ennyi a kamu kérdés, vagy tényleg ennyire bunkók, ignoránsak az emberek? Nem értem minek írják ki a kérdést, hogy beszélgessünk, amikor úgysem akarnak. Várom az olyan emberek válaszát is, akik vissza szoktak írni, nem csinálják ezt. Kort és nemet is!

2014. dec. 31. 12:41
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

Én vissza szoktam írni.

24/F, meleg, és nem küldök senkinek péniszes vagy egyéb képeket.

2014. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, rosszul sejted
2014. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12-es rendben hiszek neked, de akkor sem azért írtam ki, mert beszélgetni akarok.

Nem is az a legrosszabb, ha valaki nem ír vissza, ebből legalább rögtön látni, ha kamu kérdés. De amikor normális hangnemben visszaír, úgy tűnik még érdeklődik is, aztán ha vissza írok neki, én is kérdezek tőle, utána nem ír vissza. Az ilyet nem tudom mire vélni leginkább.

2014. dec. 31. 12:56
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint a tizenéves korosztály csak ilyet tud, ennyi. Élőben meg se tud szólalni, itt éli ki magát. A farkat küldözgetők meg szexpartnert keresnek, de nem minden csaj ájul el egy faroktól, ha elküldik neki.
2014. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14-es nincs igazad, attól még hogy tizenévesek vagyunk nem kéne leszólni a másikat
2014. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ilyennel én is sokszor találkoztam. Szerintem nincs egy önálló gondolatuk, a férfit meg szórakoztatóközpontnak tekintik.

Általában egy kérdéssel szoktam indítani, hogy miről szeretne beszélgetni. Erre eddig soha nem érkezett válasz. :)

2014. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16-os, igen, vagy nem válaszolnak vagy azt írják "nekem mindegy". Semmi értelme.
2014. dec. 31. 13:08
 18/20 anonim ***** válasza:
vki írjon már aki szeretne beszélgetni :)
2014. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18-as, és te is szeretnél, vagy ha valaki ír neked, akkor az lesz, hogy te nem írsz vissza?
2014. dec. 31. 13:50
 20/20 anonim ***** válasza:
18-as vagyok, én is szeretnék és vissza is írok
2014. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!