Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kb.200 km-re lakik tőlem, egy...

Kb.200 km-re lakik tőlem, egy munkahelyről ismerjük egymást, de nagyon tetszik. Hogy ismerkedjek, mit írjak?

Figyelt kérdés

Nyári szünetben vidéken dolgozom (diákmeló) már 4-4,5 éve ugyanott.

Most téli szünetben is ugyanitt voltam diákmunkán, ahol egy nagyon helyes srácot láttam. Ő szeptembertől dolgozik ezen a helyen, szilveszterkor is dolgoztam, mert nyitva voltunk és ilyenkor megengedett, hogy az alkalmazottak is igyanak. Megkínált pálinkával, meg egy kicsit beszélgettünk.


Bejelöltem facebookon ismerősnek, vissza is igazolt. Hogy kezdjek neki az ismerkedésnek? Vagyis szerintetek érdemes? Évközben Pesten tanulok, de 2 hetente hazajárok; ilyenkor mindig benézek a melóhelyemre az ismerősökhöz, beszélgetni kicsit, stb.


Nincs barátnője, ez biztos.

Írjak neki, vagy mit csináljak? 21/l


2015. jan. 4. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj neki nyugodtan!

De mi van, ha nem a lányokat szereti? és esetleg ezért nincs barátnője!!! Azért erre is gondolni lehet már a mai világban. Attól még írhatsz neki, csak utána várj, keresi-e majd a kapcsolatot veled, vagy továbbra is tartja a távolságot!

2015. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki mer,az nyer.Szóval szerintem nem vesztesz vele,ha írsz neki.
2015. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De mit? Mármint, olyasmit nem akarok neki írni, hogy "szia, lenne kedved ismerkedni?" vagy ehhez hasonlót nem akarok.


Tippeket nem tudnátok adni?

2015. jan. 4. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!