Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el otthon?

Hogyan mondjam el otthon?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el otthon, hogy találkoznék egy lánnyal? Még nem volt soha senkim és nem jelentettem még be ilyet. Meg általábam milyen kérdésekkel bombának a szülők ilyenkor?
2015. jan. 4. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
wtf, miköze anyádnak hozzá kit szedsz fel? :D
2015. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés, én soha se mondtam el otthon, hogy ép egy lánnyal találkozok, mindig kitaláltam valamit, hogy éppen hova megyek.
2015. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem sok köze van, ha úgy alakul, akkor csak azt mondd, hogy találkozok egy lányismerősömmel. Sok kérdést nem hiszem, hogy feltesznek :D
2015. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit. Az életed ezen részéhez nincs közük.
2015. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Először puhatold ki, hogy amúgy mi lenne ha..... és ha a szüleid reakciója elég pozitív akkor mondd meg nekik, hogy mik a terveid. Amúgy olyanokat fognak kérdezni szerintem, hogy honnan ismered, mióta, hogy hívják meg ilyesmiket :) Sok sikert hozzá.
2015. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az elején én mindig kamuztam.

megyek a gyurihoz. menjél fiam.

amikor már kínosan sokat mentem a gyurihoz akkor azért elmondtam hogy máshonnan fúj a szél... de ez sose ciki :)

2015. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon is sok köze van hozzá. Ezalatt ne azt értsd, hogy számolj be minden "nős" dolgaidról a szüleidnek, de ha nekik nincs köze hozzá akkor kinek???

Apa, anya megismerkedtem egy lánnyal és megbeszéltem vele egy találkozót mára úgyhogy megyek majd.....

Az ég-világon semmit se fognak kérdezni. Majd ha hazajöttél...

2015. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
minden Szülő más... nekem sose kérdezősködnek, csak annyit mondanak, hogy érezzem jól magam, meg esetleg annyi kérdeznek, hol leszünk, meg pár alapdolgot, hogy hány éves, hol lakik, mit tanul... addig úgyse mutatom be, míg nem komoly, amik meg nem komoly, arról nem is beszélek, akkor úgy van, hogy haverokkal megyek bulizni, vagy vala merre és ott csajozunk... ezekről nem szoktam beszámolni, max. megkérdezik, voltak-e jó csajok a buliban :D
2015. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer árultam el otthon a szüleimnek durván húszéves koromban, hogy alakulóban van egy velem egykorú lánnyal, s vele találkozgatok. Utána vérig cikiztek vele hónapokon keresztül, belekötöttek, szívattak, piszkáltak vele, sajnos nem éppen jóindulatból, de legfőképpen anyám, mintha csak valami komoly bűncselekményt követtem volna el. Azóta semmit, de tényleg semmit sem mondok anyáméknak, ha éppen nővel randizgatok.
2015. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!