Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha annyi szerethiányos és...

Ha annyi szerethiányos és szingli lány van akit ez zavar, akkor miért van ennyi szingli pasi is?

Figyelt kérdés

A kérdést kicsit másvonalakba terelve, szerintem kamu hogy annyi szerethiányos meg ilyen-olyan lány van.


Fiú lehet, nekem sincs barátnőm, de igazából engem manapság már nem foglalkoztat ez a téma.


Viszont amikor olyan kérdést látok hogy "miért nem vesz észre senki" "miért nincs barátom" "szerethiányos vagyok" akkor elgondolkozom hogy a kérdés kiírója most vagy fiú, vagy egy olyan lány akinek akkora mércéje mint a mariana árok mélysége.


Én valahogy nem hiszem el hogy vannak itt olyan lányok akik komolyan olyan kérdést tesznek fel, amivel jelzik hogy párt akarnának. Szerintem kamu. Lány talál magának fiút, vagy akkor tessék válogat akárhol, de vagy nem is akar találni vagy túl magas a mérce.


2015. jan. 5. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert azoknak a "szeretethiányos szingliknek" nem kellenek a szingli hímek.
2015. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:
58%
Mert a lányok szeretet hiányosak, a pasik meg szexhiányosak....
2015. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert a szeretethiányos csajokat kidobták azok akiknek csak a kúrásra kelletek, de a szeretethiányos csajok meg szóba sem állnak a szeretethiányos pasikkal mert szerintük azok lúzerek.
2015. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert a szeretethiányos csajoknak menő pasik kellenek, a szeretethiányos pasiknak meg bombanők. Szóval egymás iránt pont nem éreklődnek.
2015. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *-*Csajsziii*-* válasza:
Nem biztos, hogy itt a lányokkal van a problèma. Amit mondtál az is egy lehetőség, de az is lehet, hogy a lány kevésbé szép vagy egyszerűen csak tényleg nem veszik észre, mert mondjuk ő nem vesz fel kihívóbb ruhákat, ezzel nem magára terelve a figyelmet.
2015. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az nem ok arra hogy ne pasizzon be :D
2015. jan. 6. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a lányok válogatósak. Ez evolúciós dolog, és régen nem volt gond, mert mindig a készletből választanak - de régen nem "ismertek" ennyi férfit!

Régen ott volt a törzs - ma meg az egész Föld!

Így azért elég nehéz úgy választani, hogy közben valójában a tényleges ismerősök ma sem tesznek ki egy törzs létszámánál többet.

2015. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet egyedül vok ezzel de én egy szeretet hiányos szinglicsajt se láttam soha.

Lévén akármilyen csaj egyet csettint és minimum 2-3 jelentkező van.

Ugyanakkor az a pasi aki szingli nem biztos h szeretet hiányos.


Én egy csomó olyan bejegyzéssel találkoztam itt h szingli pasi 20-30 éves köszöni nem kér a kapcsolatból.

Egy 30 éves meg lévén melózik tudd szerezni szexre nőt ha akar.

Tehát nem minden egy kapcsolat.

2015. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!