Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Semmi esélyem egy kapcsolatra?

Semmi esélyem egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
15 évesen nem úgy nézek ki,mint a mai tipikus tömeggyártású lányok...Nem vagyok 40 kilós, agyonsminkelt Justin Biebert hallgató "diszkópatkány"...akkor most rohadjak meg? Esélyem sincs egy srácnál sem?...képes lennék értékelni minden apróságot,de tényleg...de miért nem érdekel senkit,hogy mi rejtőzik belül?
2015. jan. 11. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyet nem szabad mondani!
2015. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon gyerek vagy, 15 évesen mégis mit akarsz? Van időd.
2015. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

ne így állj hozzá. Hanem úgy,hogy különleges vagy, nem vagy olyan mint a többi lány.

Engem érdekel,hogy mi rejtőzik belül,tehát ne mond h senkit,mert nem vagyok senki:D

Csak még nem találtál normális fiút,aki magadért szeret..de ne aggódj, eljön majd az ideje, türelem.

2015. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 évesen még semmiről nem vagy lemaradva. A fiúkon kívül meg foglalkozhatsz még számtalan érdekes dologgal, a fiúkkal ráérsz.
2015. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs :) Én is 15 vagyok, nem 40 kilós, oké sminkelek minimálisan, de csak a bőröm miatt, utálom Justin Biebert, meg one directiont is. Sőt nem vagyok oda a páwákért sem. Mégis észrevesznek és szeretnek :D Csak máshogy kell hozzáállni a dolgokhoz és olyanok társaságát keresni akik hozzád hasonlóak -mert vannak olyanok!

És nem a legmenőbb pasik után futkosni akik csak a plázacicákat veszik észre, hanem a normális fiúkat keresni. Ennyi az egész :)

15L

2015. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem szokott érdekelni nagyon is, de én meg pont olyan hülye luvnyákat találok akik a külsőre mennek és a rossz belső értékű palikra...

akkor én is rohadjak?

mondjuk rohadok is rendesen... fél életem leéltem egyedül qq

2015. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen lányt keresek Az, hogy nem sminkelsz erőteljesen, és nem szereted Justin Biebert, nálam plusz pont :)
2015. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek..tényleg nagyon aranyosak vagytok..igazán jól estek a bíztatások is...Igen elég fiatal vagyok még, ezzel tisztában vagyok...viszont azzal is,hogy eléggé igénylem a szeretet...viszont az emberekből gyakran csak ellenszenvet váltok ki...Talán rossz helyen keresek...igazából a környékemen elégesélytelen pl: egy rocker csoporthoz tartozni, pedig jó magam is eléggé ilyesfajta zenék kedvelője vagyok...csak ugye ezzel az a ba,hogy körülöttem mindenki SWAG YOLO..vagy mi..xdd :D Tudom,hogy nem vagyok elkésve...csak jó lenne már valaki...:)
2015. jan. 11. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!