Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Könnyebb ilyen helyen párt...

Könnyebb ilyen helyen párt találni?

Figyelt kérdés
tervezem a költözést egy szigetre.nem konkrétan emiatt megyek de azért érdekelne hogy az elszigeteltségtől és a kevés lakostól könnyebb vagy nehezebb?az biztos hogy ott nincs ennyi válogatós nőcske mint itthon.mert ugye nincs miből.csak ami helyben van.egyébként nem nézek ki rosszul de itthon mindig belenyúltam idáig a legaljába.mit gondoltok?
2015. jan. 12. 21:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Csepel sziget?
2015. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én is megyek.. :)
2015. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értettem, hogy elviszel magaddal? :)
2015. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

csepel sziget... az neked elszigetelt?a hátsód hordod a fejed helyén.

tudod van ez az óceán nevű dolog.több is van.ha kimennél a panelból vennél egy atlaszt láthatnád.na ezen van jó néhány sziget.abból az egyik az meg hogy melyik ahhoz semmi közöd.

második:hát az attól függ:) még nem ismerlek idegeneket nem viszek :)

2015. jan. 12. 21:28
 5/25 anonim ***** válasza:
A szigeten lesz annyi időnk megismerni egymást, hogy csak na :)
2015. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Engem is nyugodtan "elrabolhatsz" innen!:D Szívesen megyek, akármilyen szigetről is legyen szó, mert én is terveztem a barátnőmmel, hogy elhúzunk Hawaii-ra.
2015. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
az igaz:) azért mondj valamit elötte:) egyébként ez legkorábban 1év múlva lesz.még van mit elintéznem elöbb.ha nem vagy sorozatgyilkos tőlem jöhetsz:) de az odautad és a megélhetésed neked kell fizetned.
2015. jan. 12. 21:33
 8/25 A kérdező kommentje:
hawaii?szép. hogy kaptál letelepedési engedélyt?szigorúbbak a feltételek az usában mint akárhol máshol.
2015. jan. 12. 21:35
 9/25 anonim ***** válasza:
Szóval, van egy évem a felkészülésre? :) Ok, akkor összekapom magam és 1év múlva ugyanitt, ebben az időben 'találkozunk'.. :)
2015. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy milyen szigetre akarsz menni. Most végzek az egyetemmel, bár nem hiszem, hogy nagyon találnék kis lakosságú helyen munkát...
2015. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!