Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan küzdhetném le a félelme...

Hogyan küzdhetném le a félelmem? 25F

Figyelt kérdés
Nem merek/tudok kezdeményezni. Zárkózott vagyok, nem merek ránézni egy lányra se hosszasan, aki tetszik, mert félek, hogy hülyének néz, vagy beégek. Nincs elég önbizalmam.
2015. jan. 13. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy ha beégsz, az még mindig jobb, mint ha gyáva vagy
2015. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs...

Tudod hányan élik le így az életüket?

2015. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem baj az legalább több nő jut nekem :D aki oda mer menni :D
2015. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell erőltetni ezt az ismerkedjünk metron meg utcán őrületet... Félhetünk az elutasítástól, azt se tudod van-e párja, és számtalan kérdést vet fel a dolog...

De mi van a baráti társasággal, amikor bemutatnak egy új lányt... Nem egyből randira kell hívni ha tetszik, hanem haverkodtok, mit csinál, kivel él stb szép lassan megtudsz róla mindent... Vagy legyen munkahelyen egy nő, valaki csak tudja hogy szingli vagy sem, mit szeret stb... Vagy egyetemen, illetve végső soron ott az internet...


A lényeg az, hogy bennem is ott a gátlás nem szólítom le az utcán ismeretlenül, de pl szilveszteri házibuliba ismerkedtem már meg lánnyal, végül nem lett több, de lehetett volna...

2015. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont az ilyeknek, mint mi, való az internet :) Nem kell társkeresőzni, elég fórumozni, gyakorizni, itt is ki lehet alakítani barátságokat lányokkal, abból meg idővel bármi lehet.


Sok sikert :)

2015. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CptTomato ***** válasza:

Képzeld magad valami menő filmszerepbe amit szeretsz és akkor megjön az önbizalmad nekem bejőn... gyúrni úgy szoktam hogy megnézem a vasember egyet és egyből lesz kedvem... ha "csajozni" akarok a terminator 2-t :D

Eddig bejött nagyrészt.

2015. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!