Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent, ha egy férfi azt...

Mit jelent, ha egy férfi azt mondja, hogy most nem akar velem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ebben tényleg benne van az, hogy később lehet róla szó, vagy egy nagyon finom módja az elutasításnak? Beszélni beszél velem, nem kerül, csak randizni nem akar. 35 éves
2015. jan. 16. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én utóbbira tippelnék :/ ...de kivételes esetekben a másik verzió sem kizárt. nem tudhatjuk
2015. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég konkrét jelentése van: Nem akar veled ismerkedni. = nem jössz be neki,van más stb.
2015. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezt azt jelenti, hogy nem akar ismerkedni. Talán van neki más, csak titkos, vagy más iránt érdeklődik és vele akar próbálkozni.

Az is lehet, hogy egyáltalán nem akar kapcsolatot, csak szexet, de azt nem tőled, mert tudja, hogy te többet szeretnél, vagy egyéb okok miatt nem akar problémát emiatt.

2015. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szó szerint azt mondta, hogy most nem. Az ok pedig eléggé prózai: nem rég szakítottam a vőlegényemmel. Azt is mondta, hogy nem akarja, hogy vele vigasztalódjak.
2015. jan. 16. 09:42
 5/16 anonim ***** válasza:
vagy búza vagy nyámnyila, vagy egy kis nyikhaj aki nem meri a szemedbe mondani, hogy : nem tetszel
2015. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor meg mit nem értesz? Teljesen jogos részéről! Én sem akarnék búfelejtő lenni valakinek, akit aztán dobnak!


Előbb legyél túl a dolgon és majd utána keress valakit!

2015. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is mondtam már ilyet, hogy most nem, mert egyszerűen nem tetszett az illető annyira (nem a külső, hanem egyben az egész ember), hogy bármit is akarjak tőle. De nem fogta fel, faggatott, hogy miért nem. Nem mertem megmondani, hogy kiráznak tőle a hideg, ha hozzám érne, egyszerűbb volt azt mondani, hogy most nem szeretnék kapcsolatot.

Ez ilyen sablon, lerázós duma. Nem akar téged, ne erőltesd.

2015. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy úgy érzem, tetszem neki. Flörtöl velem. És nagyon jól elvagyunk, ha találkozunk, beszélünk. Korábban ő is szakított a menyasszonyával és megérti, min megyek keresztül, sokat segített, nagyon jó tanácsokat adott. És tényleg nincs most szükségem egy új kapcsolatra, de így vergődök, hogy most akkor mi van? Mert mondanám, hogy jó, akkor legyünk barátok, mert nagyon kedvelem őt, de valahogy nem baráti a légkör köztünk. Egyáltalán nem. De azon kívül, hogy flörtöl velem, nem próbálkozik egyáltalán. Én a flörtölést félreértettem és megkérdeztem, hogy lenne-e kedve velem találkozni, ismerkedni a továbbiakban (egy hónapja nem dolgozunk együtt, ezt még akkor kérdeztem tőle, amikor eljöttem), és mondta, hogy nem akarja, hogy rá támaszkodjak meg ilyenek. Emiatt főként telefonon beszélünk egymással (de akkor ilyen 30-40 perceket, ő is keres engem), ritkán futunk csak össze, mert azért egy környéken mozgunk, de eléggé bizalmi kapcsolat alakult ki köztünk.
2015. jan. 16. 10:16
 9/16 A kérdező kommentje:
De, ha mondjuk meglát és ráér, odajön hozzám beszélgetni, megkérdezi, hogy vagyok, folyamatosan mosolyog, mindig a szemembe néz, szóval tényleg nem érzem azt, hogy menekülne előlem vagy ilyesmi. Ha meg valakivel dolga van és nem tud hozzám odajönni, de észre vesz, akkor is rám néz, mosolyog, és bólintva köszön.
2015. jan. 16. 10:23
 10/16 anonim ***** válasza:

teljesen érthető, nem akar pótlék lenni.

én se akarnék.

szerintem inkább erről van szó, minthogy nem jössz be neki.

2015. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!