Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent, ha egy férfi azt...

Mit jelent, ha egy férfi azt mondja, hogy most nem akar velem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ebben tényleg benne van az, hogy később lehet róla szó, vagy egy nagyon finom módja az elutasításnak? Beszélni beszél velem, nem kerül, csak randizni nem akar. 35 éves
2015. jan. 16. 09:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fura. Eleve ismered? Attól függ, ha hirdetésre találkoztatok és akkor mondja akkor kamu, nem tetszel neki. Ha kollegád, akkor sem. Nem nős véletlenül? Egyébként meg attól, hogy beszél veled még egyéb jele is kell, hoyg legyen annak, ha tetszel neki. Pl. mosolyog rád sűrűn, olyan gusztáló tekintettel méreget, néha bókol, őszintén érdeklődik a dolgaid, az életed iránt. Az is lehet, hogy épp már valaki más megtetszett neki vagy szerelmes.
2015. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most olvasom hogy a szakításod miatt, akkor nem értem a kérdést. EGyébként ha igazán meg akar kapni pont ilyenkor akarna minél előbb megvígasztalni.
2015. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy később sem akar, pusztán magamból kiindulva.
2015. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd az idő eldönti, mi lesz ebből.
2015. jan. 17. 09:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető, én sem kezdek olyan férfiakkal, akik most szakítottak. Utána csak sírás-rívás van, kinek kell az.
2015. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Időközben kiderült, hogy elég komoly adóssága van, emiatt nem akar párkapcsolatot addig, amíg vissza nem fizeti (2 év).
2015. febr. 24. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!