Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak nekem furcsa, hogy itt...

Beniw33 kérdése:

Csak nekem furcsa, hogy itt akarnak a 12-14 évesek összejönni?

Figyelt kérdés
Úgyértem én is csak 17 éves srác vagyok és szingli... De eszembe se jutna itt írogatni, hogy "szep csajok irjatok"... Stb. Ez csak szerintem gáz?? Ne értsen félre senki, mert jó ha az ember ismerkedik és ezen az oldalon pl találkozhat valakivel, akivel később jóba lesz... De feltétlenül ilyeneket kell írogatni ennyi idősen?!

2015. jan. 17. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel.
2015. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ember,üdvözöllek a XXI. században
2015. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedul, szerintem is gaz.
2015. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is meglepő :'3 16/L
2015. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem velem van a baj és hogy nem vagyok egyedül ebben a nézőpontban. :D
2015. jan. 17. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
hát velem meg fészen akarnak összejönni xd valamelyik nap is bejelölt meg lájkolta több képem kiírásom is egy kiscsaj, aztán nagyot néztem mikor kiderült, h csak 11 éves! XD De engem folyton megtalálnak a kislányok, valamiért nagyon tetszem nekik XD
2015. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!