Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megéri foglalkozni vele?

Megéri foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek most van az első barátnője, nagyjából egy hónapja, de mikor én először találkoztam vele akkor még nem volt és rögtön éreztem hogy szimpatikus vagyok, tetszem neki, egyszerűen forr a levegő köztünk úgy érzem. Most egy társaságba keveredtünk megint és mivel ugyanígy vettem észre rajta a dolgokat (hogy tetszem neki) elképzelni sem tudtam hogy lehet barátnője..eszembe sem jutott ilyen a viselkedése alapján. Tett pár megjegyzést hogy a jövőheti találkozásunk mennyivel másabb lesz (akkor is csak egy társasággal leszünk, nem kettesben) és nem értem mire gondolhat. Egy érzékeny fiúnak gondolom aki természetesen ezt nem mutatja meg, de szerencsére kiváló emberismerő vagyok.

Lehet hogy nem is szereti a barátnőjét és a találkozásunk alkalmával rájött hogy velem jobb lenne és csak azért nem szakít vele mert első kapcsolat és nehéz lenne?

(Sokat beszélgettünk is, sokat bókolt is, a többi lánnyal pedig nem foglalkozott rajtam kívül.)


2015. jan. 18. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:

van barátnője? van. akkor nem.

majd ha kidobta érdemes lehet.

csak gondolj bele hogy fordított esetben neked hogy esne a dolog, ha te lennél a barátnője (vagy te leszel?), és akkor jön egy kedves 3. lány... te tudod.

2015. jan. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt az álláspontot is megértem, de ha az a lány kell neki akkor nyilván nem fog vele csak miattam szakítani. Ha pedig nem kell neki a lány akkor nem én leszek az oka. Nemde!?:)
2015. jan. 18. 00:50
 3/6 anonim ***** válasza:
A logikád hibátlan, kivéve azt hogy a lánynak még fájhat ahogyan neked is fájna.
2015. jan. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy félre értés történt, de én nem akarom őket szétszedni.

Ha szakít a lánnyal akkor nem azért lesz mert én direkt tettem valami olyat amivel erre rávettem.

A szakítás meg nyilván fáj az egyik (vagy mindkét) félnek.

Arra lennék kíváncsi hogy lehet nem is szereti a lányt és velem jobban kijönne úgy érzi? Vagy miért viselkedik így?

2015. jan. 18. 00:56
 5/6 anonim ***** válasza:

de éppenséggel kidobhatja miattad, ő egyből tud is hova lépni, a lány meg majd oldja meg ahogy akarja.

Éppenséggel lehet ti jobban összeilletek, ez előbb-utóbb úgyis ki fog derülni, és akkor cselekedni fog az emberünk.

Így ezek alapján nekem úgy tűnik, most épp kitapogatja nálad van-e esélye, és ha biztos lesz benne akkor fog cselekedni. A sors fintora lenne ha két szék között esne az asztal alá. Így jártam én is, meg is érdemeltem!

2015. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz! Lehet csak szexuálisan vonzódik! Akkor jöjj össze vele, ha már szakított a bnőjével!
2015. jan. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!