Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért áltatják magukat azzal...

Miért áltatják magukat azzal egyes lányok, hogy a férfiaknak a természetes nők kellenek? Szerintetek hány ilyen férfi lehet,1000-ből 1?

Figyelt kérdés

És a férfiak miért mondogatják ezt neki, csak le akarnak velük feküdni? Vagy tényleg magukat is becsapják?

Olyan átlagos lányokról van szó akik szürkék elvesznek a tömegben, mert sehogyse néznek ki, tramplin öltözködnek és nem sminkelnek, holott az arcuk pattanásos, a szemük karikás. Kisugárzás 0. Egy kis odafigyeléssel megváltoznának megfordulnának utánuk a pasik, de nem, ők nem.

De közben nonstop arról sírnak h otthagyta őket a pasijuk egy miniszoknyás műkörmös "ribi"ért. Ezen sírnak, ahelyett hogy tanulnának belőle?

Vagy csak lusták sminkelni meg félnek nőiesen öltözködni vagy mi?


2015. jan. 24. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

sok bókot kaphattak régen,és elhitték hogy egy nyavalyás is nézhet ki jól lolll.


bár az átlagos nőkkel nem lenne gond,csak belsőre,ugyanaz a pusztulat mint a jobbak általában,így az ember a szebb fele hajlik,ez érthető.

2015. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az ezen a skálán 6-os kinézetű és attól felfelé (tehát 6-7-8-9-es) nők közül bármelyikkel lefeküdnék.


[link]

2015. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a dolgokat. A természetes nem azt jelenti, hogy pattanásos, bezárkózott, rondán öltözködő nő :D
2015. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 manó1235 ***** válasza:
Az ilyeneket én sem értettem soha.. adjon magára persze de ne essen át a ló túloldalára sem ,hogy 5 centis műköröm, agyon barnított bőr és ilyen-olyan póthaj. Csak mégis legalább az alap legyen meg, a jól ápoltság és ne a lógós cuccok, hogy 5x akkora kötött pulcsi mint amekkora a csaj, meg a nem előnyös öltözék. És akkor mindjárt másabb lenne. :)
2015. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez nagyon szélsőséges, hogy hülyén öltözködő meg pattanásos és a 20 kilo smink mini ruha stb. Kicsit túlzol. Szépen öltözködő kevés sminket használó lányokra mondják, hogy természetes. Ha őket nem veszik észre, akkor akkor a szürke kisegér a baj, hogy nem vonja magára a figyelmet és ezért sír, vagy rossz közegben mozog.

Én is ilyen vagyok, de kissé közvetlen, így nem véletlen szokott olyan lenni, hogy hónapokig egyedül vagyok, de nem hibáztatom a férfiakat nekem kéne változtatnom és belsőleg. 20l

2015. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szóval nem vagyok közvetlen bocsi.
2015. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

azért nem csak ez a két véglet létezik. a sminkeletlen, tramplin öltözködő, igénytelen lányok egy normális férfi számára ugyanannyira taszítóak, mint a póthajas, műkörmös, szolisárga, egy kiló sminkkel kikent ribik.

én természetesnek tartom magam, nincs műkörmöm, a hajam ne festett, de ezek mellett sminkelek (nem túl erősen, csak ízlésesen), odafigyelek az öltözködésemre, lakkozom a körmöm stb. egyik előbb említett nőtípussal sem cserélnék.

2015. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen igénytelen nőnek, aki rendetlenül öltözködik, nem tünteti el a keléseiket a képéről, nem fürdik, nem ápolja magát, annak úgyis kell, megérdemli.


Nem szoktam túlságosan pártfogolni a nőket, de kimondottan azokat a normális, érett felfogású, intelligens, csinos nőket tudom csak sajnálni, akik próbálnak tenni a sikerekért, és folyton kudarcba fulladnak, folyton átverik őket stb. Az én szememben ezek a nők értéket képviselnek.


Ja, és a férfiak igen nagy része is ilyen, hiába küzd, hiába szenved, hiába erőlködik, hiába tesz bármit, akkor sem lesz soha nője.

2015. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mai gyógyszert bevetted már?
2015. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En no letemre imadom nezni a nagy szilikonmellu noket, folyik a nyalam,olyan szepek a formak, imadom az izlesesen dudorodo szilikonszajakat is. Szeretem nezni a piros ruzst is meg a natur szajakat. A hosszu mukorom gusztustalan. Ja es pasikkal ismerkedtem , ameddig meg nem ismerkedtem mostani szexi elettarsammal. (O egy ferfi)A lapos noket nem nezem meg. A rancfelvarrott, arcfeltoltott es botoxolt nok a legundoritobbak. Akkor inkabb ronda legyen es termeszetes. N
2015. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!