Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gimis szerelem?

Gimis szerelem?

Figyelt kérdés
Van valakinek olyan igaz története (a sajátja) amiben gimis szerelemről van szó? Ha igen, leírnátok a történeteteket? (A válaszokat előre is köszi! :D)

2015. jan. 26. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, de nem túl vidám. Elkúrtam, nem is jött össze a dolog. Pedig meg volt az összhang.
2015. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó, persze, hogy van!

A rövid sztori annyi, hogy mivel mindenki pedofilnak szólított, miután épp ellenkező történt, azaz pontosan semmi a kishölggyel, ő kitalálta, hogy én bizony megdugtam. Tanárok hittek nekem, ettől függetlenül gimnáziumot kellett váltanom.


#trú láv

2015. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Osztálytársak voltunk, és mint utólag kiderült, már kilencedikben is tetszettünk egymásnak, de csak ballagás után jöttünk össze :) Négy év alatt az összes osztályképen mögöttem állt, tesiórákon mindig egy csapatba választottuk egymást, szünetekben pedig rengetegszer azzal heccelt, hogy a derekamat csipkedte és élvezte, hogy felsikoltok :D Végül az érettségi időszak kellős közepén sikerült egymásra találnunk, amikor minden olyan stresszes volt, de hihetetlen érzés volt egy párként leérettségizni, aztán a banketten ünnepelni. Az osztálytársaink számára akkor lett egyértelmű, hogy együtt járunk, az egyikük azt mondta erre: - Én már kilencedikben tudtam, hogy előbb-utóbb ez lesz :)

Sajnos rövid ideig tartott a kapcsolatunk, de a mai napig jó viszonyban vagyunk :)

2015. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
k
2017. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!