Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valakinél nem csinálok...

Ha valakinél nem csinálok semmit tinderen, azt majd viszontlátom? (lent elmagyarázom)

Figyelt kérdés
Szóval, ha tinderen egy személyt nem húzok semerre sem, hanem mondjuk kikapcsolom az appot... és amikor visszalépek, már nem őt mutatja. Akkor még lehet rá esély, hogy felkínálja az alkalmazás?
2015. jan. 26. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem néha olyat is felkínál akit nemre húztam meg olyat is akit igenre... :D
2015. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szuper, ezt jó tudni. néha egyszerűen nem tudok dönteni :D
2015. jan. 26. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz dönteni, húzd jobbra, mert

1. nem biztos, hogy ő is jobbra húz, lehet, hogy így se látod többet

2. ha match, akkor egy rövid beszélgetés alapján úgyis el tudod dönteni, hogy érdekel, vagy sem (utána is szét lehet válni, ha nem jön be)


Egyébként általában elsőre azt kínálja fel, ahol épp tartottál, de ha nem, akkor is az első találatok között lesz.

2015. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!