Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Diplomás lányok! Ti kezdenétek...

Diplomás lányok! Ti kezdenétek egy olyan fiúval, akinek nincs felsőfokú végzettsége?

Figyelt kérdés
Tehát eltudtok képzelni egy párkapcsolatot egy olyan fiúval akinek nincs diplomája?

2015. febr. 1. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tudod, nem mindenki felszínes.
2015. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Most úgy érzem, hogy nem. Volt már olyan barátom, művelt, intelligens volt, simán elvégezhetett volna egy komolyabb szakot, de hiányzott belőle az ambíció. Volt olyan, akinek volt diplomája, ott meg más gond volt. Ha nagyon nagy közöttünk a szakadék, mindenféle téren, az kizáró ok.
2015. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
aki nem tud, annak csak papírja van...
2015. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Vannak-e céljai, szakmája, munkája... Miért nem tanult tovább stb. Manapság minden hülyének van diplomája és szinte "alap" dolognak számít. Így bennem kérdéseket vetne fel, de nem kizáró ok, ha alapból értelmes. Azt viszont nem viselem ha valakivel "nem vagyok egy szinten", vagyis sokkal butább mint én és nem tudok vele értelmesen beszélgetni.
2015. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én pl. azért nem tanultam tovább mert kellett a pénz. Szóval inkább munkát kerestem. Először egy szakmát végeztem, utána meg az érettségit szereztem meg. Most viszont egyáltalán nem érzem, hogy szükségem lenne egy diplomára.
2015. febr. 1. 22:34
 6/17 anonim ***** válasza:

páromnak szakközepe van

nem egy észkombájn, de jobb vele, mint mással

24L

2015. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

azt sosem értettem egy nő,miért ebben méri a "tudást",mikor legtöbbjük ezzel, meg anélkül is,egy ge**cibuta,végtelenül könnyen manipulálható lény......


de nyilván meg is válaszoltam magam :)

2015. febr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ahogy nézem ezt az oldalt elég sok lánynál elvárás a diploma. Ezt nem érzem valami fair-nek. Attól, hogy valaki elvégzett egy egyetemet vagy egy fősulit még nem feltétlenül jelenti azt, hogy annyival okosabb, tanultabb lenne másoknál.
2015. febr. 2. 17:54
 9/17 csak_nari válasza:
Ezzel a reposzttal vált értelmetlenné az eredeti kérdésed
2015. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező ha te boldogulsz diploma nélkül akkor teljesen ok. De van az a típusú ember aki csak kering mint gólyafos a levegőbe, nincsenek céljai, a tanulást leszarja és egy tróger léhűtő lesz (elmegy valami gyársorra dolgozni ha épp nem a szülei pénzét emészti fel). Rendszerint ők az elsők akik leszólják a diplomásokat, mert minek az. Na az ilyenekre értelmes nőnek nincs szüksége. Számomra azért nehézkes elképzelni a dolgot, hogy olyannal jöjjek össze aki nem rendelkezik felsőfokú végzettséggel, mert szimplán nem mozgok velük egy körökben. A munkahelyemen az egyetemen és a baráti körömben is mindenki továbbtanult... És bár minden hülyének adnak diplomát, személy szerint nem ebbe a kategóriába sorolom magam.
2015. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!