Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Diplomás lányok! Ti kezdenétek...

Diplomás lányok! Ti kezdenétek egy olyan fiúval, akinek nincs felsőfokú végzettsége?

Figyelt kérdés
Tehát eltudtok képzelni egy párkapcsolatot egy olyan fiúval akinek nincs diplomája?

2015. febr. 1. 22:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem tudom elképzelni. Azelőtt sosem volt elvárás a diploma részemről, lényegében most sem mondanám ki egyértelműen, hogy az, de nehéz ezt megfogalmazni. Sok olyan élményem volt ismerkedés és párkapcsolatok terén, ami azt hozta ki belőlem, hogy "na jó, akkor mostmár csak diplomással".

Építőmérnök vagyok, sokszor ha beszélgetek valakivel, már a harmadik mondatban építészként szerepelek és ez az agyamra megy. Azt sem szeretem, amikor a párom érdektelen a szakmámmal kapcsolatban, vagy amikor becsmérel, hogy semmi értelme a mai világban ennyit tanulni, papírt szerezni. Természetesen ez egyáltalán nem függ diploma meglététől, de valahogy most még is él némi általánosítás a fejemben.

Pont azért nem értem ezt, mert én voltam/vagyok benne, én látom, hogy a hülyét is átrugdossák a legnevesebb egyetemeken is és bizony sajnos azok is eltudnak helyezkedni néhány jó kapcsolattal, akik 8 év alatt végeztek el egy szakot. No de mindegy, jelenleg ez van...

2015. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Most komolyan szerezzek egy diplomát, hogy a lányok egyenrangúnak tekintsenek rám, illetve emberszámba vegyenek.? Ezt annyira degradálónak érzem. :/

Egyszerűen rossz bele gondolnom, hogy egy lány azért utasítsa el a velem való ismerkedést, csak mert nincs felsőfokú végzettségem.

2015. febr. 6. 20:15
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező. Amennyiben boldogulsz az életben, képes vagy önmegvalósításra, olyan munkát végzel amilyet szeretnél és meg tudsz élni akkor nincs probléma azzal ha nincs diplomád. A probléma a léhűtőkkel van, akiknek nincsenek céljaik és szapulják a diplomásokat, mert próbálnak kezdeni valamit magukkal...
2015. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Nem, inkább fogadd el magadat olyannak, amilyen vagy. Mellesleg megkérdezem, neked kritérium, hogy diplomás barátnőd legyen, vagy miért vagy ezen ennyire fennakadva? :)

Szerintem legalább annyi nem diplomás lány/nő van, ahány srác/férfi.

2015. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
mindenki maradjon a szintjén? undorító ez a gondolkodás mód,nagyon beképzelt nők vannak itt sajnos.
2015. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14-es. Nem egy levelezés maradt annyiba, röviddel azután, hogy kiderült nem jártam felsőoktatásra. És nem, nálam ez nem kritérium.
2015. febr. 6. 22:53
 17/17 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy mindenki maradjon meg a maga szintjén szerintem. Ellenben mindenkinek meglehetnek a saját kritériumai. Valakinek magasabban van a léc, valakinek alacsonyabban. Ez nem azon múlik, hogy diplomás vagy sem.
2015. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!