Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, volt már veletek...

Lányok, volt már veletek ilyen? Nem érzem a kémiát, de mégis hiányzik?

Figyelt kérdés

egy fiú egyszer elémállt hogy szeretne többet. Kértem gondolkodási időt, mert eléggé váratlanul ért, egésszen ledermedtem. De sajnos nem érzem azt a "kémiát".


A gond az, hogy túlságosan is "nőként" kezelt, tehát idáig jellemzőek csak szexre kellettem... egyszer szembejött az utcán, lefagytam valamiért, nem tudom miért. Múltkor buliban (ahol fel szokott tűnni) őt kerestem, és nem találtam.


Sajnos ez az a tipikus "figyelmes, gondos, törődő - de nem jóképű" eset, amire ti pasik allergiásak vagytok.


Persze tudom, ezt nekem kell tudnom, de ebből mi lesz? Volt már veletek olyan, hogy valaki kellett is meg nemis?


2015. febr. 2. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvass utána... Kovalens kötés, IOnok ezek az alapok....
2015. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a kémia sz*r

am én nem tudok úgy vonzódni vkihez, ha nem jön be, tehát velem nem volt ilyen, vagy kell, vagy nem

2015. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!