Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány, mit kéne...

Tetszik egy lány, mit kéne tennem ilyen helyzetben? (több lent)

Figyelt kérdés

Üdv! A helyzetem az, hogy megtetszett egy lány a suliból :) nem rég figyeltem fel rá. Azt vettem észre, hogy szeret az emberekkel beszélgetni, hülyéskedni (velem is). Én is járok edzésre, ahova ő (nem ez miatt, egyszerűen megtetszett a sportág) A barátnőjének azt mondta, hogy jó fej vagyok és örül neki, hogy járok le, de félek egy pár dologtól. Elsősorban én eléggé nehezen beszélgetek, hülyéskedek barátaimmal még úgy ahogy, de nála nem ez a helyzet mond valamit, nevet is stb.. de én egyszerűen alig tudok mit mondani neki!!! A másik meg az, hogy elgondolkoztam rajta... őt úgy is mindenki bírja. Nagyon sok fiú van ott, mindenkivel jóban van.. miért pont én? Van egy olyan problémám is, ami nem csak itt de sok más helyen is problémát jelent. Mindig feszélyezett vagyok. Papámmal amikor voltam boltba, akárhol csak nézett, amikor én vettem valamit, hogy milyen görcsösen állok, beszélek stb.. minden ember társaságába csak családon belül nem.. :( ezen változtatni szeretnék.. Attól is félek, hogy elutasít.. volt már hasonlóhoz szerencsém, bár akkor a lány nem sok érdeklődést mutatott. A válaszokat előre is köszönöm!

14/F



2013. okt. 17. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá "szia kánten vagyok montázsiból!"
2013. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!