Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mi a véleményetek,...

Nektek mi a véleményetek, hogy látjátok ti a helyzetet?

Figyelt kérdés
van egy munkatársam jól kijövünk igaz mostanában nem voltunk egy műszakban csak most 2 napot korábban már megmondta hogy nem akar tőlem semmit így már nem foglalkoztam vele, egyik haverjával kezdtem el beszélgetni és jól kijöttünk elhívott randizni és nem gondoltam hogy munkatársam igy fog reagálni mivel korábban Ő ajánlotta nekem a haverját hogy jöjjek össze vele. De most azt akarja hogy ne találkozzak vele mert csak szédit engem a srác csak egy éjszakát akarna meg ő a haverjánál sokkal jobban néz ki. azt is mondta hogy nem akar engem együtt látni a haverjával, meg nem hiszi el hogy engem tényleg érdekelne a haverja hisz őt szeretem. Egész nap ölelgetett fogta a kezem próbált a kedvemben járni még becézgetett is és burkoltan kimondta hogy szeret engem. De nem tudom hogy most mit tegyek mert lehet hogy csak játszik és valójában nem is gondolja komolyan mivel melóhelyen kivül nem tudok beszélni vele és a haverja egy nagyon rendes srác vele meg nem akarok játszani. de most valahogy döntenem kell hogy mi legyen csak félek attól hogy csak ha szórakozik munkatársam akkor egy olyan emberről mondok le akit tényleg érdekelhettem.
2015. febr. 7. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én dobnám mind a kettőt.
2015. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remek egy munkahelyed van, hogy egész nap ráértek egy mást ölelgetni. Én így látom a helyzetet.
2015. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!